Юридична особа та нерухоме майно

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області  9 листопада 2015 13:53  4297063 098067
Юридична особа та нерухоме майно

Яким чином обчислюється сума податку па нерухо­ме майно, відмінне від земельної ділянки, для юриди­чної особи та які строки сплати податку на нерухо­ме майно, відмінне від земельної ділянки?   Це питання коментують фахівці податкової м.Ужгорода.

Відповідно до пп. 266.7.5 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-УІ зі змі­нами та доповненнями (далі — ГІК.У) платники податку — юридичні особи самостійно обчислюють суму подат­ку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнахо­дженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта жит­лової та/або нежитлової нерухомості, декларація юриди­чною особою — платником подається протягом 30 кале­ндарних днів з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

Відповідно до пп. б) пп. 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 ПКУ податкове зобов'язання за звітний рік з податку на неру­хоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується юридичними особами — авансовими внесками щоквар­талу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>