У яких випадках не справляється збір за спеціальне використання води?

29 січня 2014 16:55  7558989 059787
У яких випадках не справляється збір за спеціальне використання води?

Відповідно до Податкового кодексу платниками збору є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які використовують воду, отриману шляхом збору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі). 

В Ужгородській ОДПІ нагадують, що юридичні особи, фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку, які використовують воду виключно для задоволення власних питних і санітарно – гігієнічних потреб звільняються від сплати збору за спеціальне використання води.

Відповідна норма передбачена пунктом 4 статті 324 Податкового кодексу України. 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>