Як розрахувати податок на прибуток від операцій із цінними паперами?

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області  18 листопада 2015 13:28  1786071 086997
Як розрахувати податок на прибуток від операцій із цінними паперами?

Верховною Радою України 31 липня 2014 року прийнято Закон України  № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України». Цим законодавчим актом, зокрема, внесено зміни до ст.151 Податкового кодексу України стосовно ставки оподаткування прибутку, отриманого від операцій з торгівлі цінними паперами.

Згідно із цим Законом, який набув чинності 3 серпня 2014 року прибуток, отриманий від операцій з торгівлі цінними паперами, що перебувають/не перебувають в обігу на фондовій біржі, підлягає оподаткуванню за ставкою 18 відсотків. 

З метою належного адміністрування податку на прибуток підприємств Державна фіскальна служба України підготувала лист № 9666  з роз’ясненнями, як відображати  результати операцій з цінними паперами у декларації з податку на прибуток.

Детальніше ознайомитись з цим листом можна на сайті Державної фіскальної служби України перейшовши за посиланням:http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/listi-dps/172478.html.

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>