Суб’єкт господарювання планує змінити місцезнаходження. Як здійснюється перереєстрація платника ПДВ?

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області   30 травня 2014 10:40  2770775 071630
Суб’єкт господарювання планує змінити місцезнаходження. Як здійснюється перереєстрація платника ПДВ?

У разі зміни даних про платника ПДВ, які стосуються, зокрема, місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, такий платник подає додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ.

Перереєстрація платника ПДВ здійснюється з дотриманням правил та у строки, визначені для реєстрації платників ПДВ, шляхом внесення відповідного запису до реєстру платників ПДВ. У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є останній день строку у 5 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація». За бажанням та згідно із заявою платника ПДВ датою перереєстрації може бути встановлено будь-який інший день до закінчення строку у 5 робочих днів від дня отримання заяви з позначкою «Перереєстрація». При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є бажана дата перереєстрації платником ПДВ. При цьому до дати перереєстрації платник ПДВ використовує попередні реквізити податкової реєстрації.

Порядок реєстрації платників ПДВ визначено у статті 183 розділу V Податкового кодексу України та відповідно з Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 16 січня 2014 року № 26, який діє з 25 лютого поточного року.   

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі.

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>