«Говерла» програє одному з лідерів Чемпіонату - «Дніпру»

25 квітня 2014 17:57  1267352 068185

Вчора в матчі відкладеного, 20-го туру чемпіонату України ужгородська «Говерла» поступилася на своєму полі дніпропетровському «Дніпру» - 0:2. Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів команд, які наводить офіційний сайт ужгородців.

Вячеслав Грозный, главный тренер «Говерлы»: «Мені важко щось казати, коли не зараховують стовідсоткові голи. Недарма вже неодноразово казав, щоб у нас судили поєдинки іноземні арбітри, а наші нехай проводять матчі за кордоном.

В першому таймі ми діяли бездоганно – перекрили найбільш небезпечних гравців «Дніпра» - Коноплянку, Джуліано, Зозулю, Матеуса. Навіть попри не зарахований гол могли забити ще, але Фещук не зміг переграти Бойка. Гол став для нас як грім серед ясного неба. Нашого воротаря дезорієнтував гравець, що був перед ним. Ну зовсім нелогічним був цей гол, який просто вибив у гравців землю з-під ніг.

Хотів би ще по-новому зіграти цей двобій. Так, хоч начебто ми й вирішили своє завдання, проте граємо за честь. Ще раз повторюся помилка арбітра вплинула на результат матчу».

Хуанде Рамос, головний тренер «Днепра»: «З перших хвилин матчу прагнули перемогти. Складно нам довелося до першого забитого м’яча – вилучили нашого футболіста, але після гола справи пішли краще, вже в доданий час забили ще один м’яч і вирішили результат зустрічі. Заслужена перемога за нами».

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!