А ти ввімкнув фари?!

tsn.ua  1 жовтня 2013 10:58  9147209 047958
А ти ввімкнув фари?!

Відсьогодні ДАІ зобов'язало всіх водіїв їздити з увімкненими фарами.

З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денний час доби. Про це повідомили в прес-службі МВС. "Згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 111 "Про внесення змін в Правила дорожнього руху", які вступили в дію 15 квітня цього року, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар", - йдеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, що за порушення водієм правил користування зовнішніми освітлювальними приладами в новій редакції правил дорожнього руху передбачено штраф 425-510 гривень.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>