Ви - підприємець і наймаєте працівників? Ставка єдиного податку не збільшується!

21 жовтня 2013 12:13  13448787 049548
Ви - підприємець і наймаєте працівників? Ставка єдиного податку не збільшується!

Ставки єдиного податку для підприємців у разі оформлення найманого працівника не збільшуються.

Нормами Податкового кодексу України не передбачено збільшення ставок єдиного податку для фізосіб-підприємців – платників єдиного податку, які здійснюють діяльність з використанням найманої праці - ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

У разі оформлення найманого працівника фізичні особи-підприємці –  платники єдиного податку повинні дотримуватись умов перебування на спрощеній системі оподаткування, встановлених пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу України щодо граничної кількості найманих осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах.

У разі перевищення чисельності фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку, такі платники зобов’язані перейти на сплату інших податків з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено таке перевищення.

ДПІ у м.Ужгороді 

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>