Медики визначають найсильніших спортсменів

12 жовтня 2013 17:37  7048045 048803

У суботу, 12 жовтня, на ужгородському стадіоні «Авангард» розпочалиcь спортивні змагання серед медиків  області – 13-та щорічна спартакіада. Привітати учасників завітали очільник краю Олександр Ледида, його заступник Іван Качур, головний медик області Роман Шніцер.

Традиційно, першим відбувся матч з міні-футболу між командами обласної адміністрації та медичних працівників краю. Рахунок у першому таймі відрив капітан команди ОДА Іван Качур, але вже до перерви лікарям також вдалось забити гол у ворота суперника. Проте у другій половині гри сильнішими були працівники обласної адміністрації – саме вони й стали переможцями з рахунком 3:1.

Загалом, сьогодні участь у спартакіаді беруть більше тисячі медиків з усієї області, котрі представляють 42 команди. Сильніших визначатимуть у змаганнях з міні-футболу, волейболу, плавання, шахів, стрільби, більярду та інших видів спорту, - повідомляють із прес-центру ОДА

Медики визначають найсильніших спортсменів (медики спорт) (13)
Медики визначають найсильніших спортсменів (медики спорт) (18)