В Ужгороді от-от розпочнеться фестиваль-ярмарок «Сонячний напій» (ПРОГРАМА)

uzhgorod.in  9 травня 2013 10:46  28135183 035842
В Ужгороді от-от розпочнеться фестиваль-ярмарок «Сонячний напій» (ПРОГРАМА)

 

Ужгородська міська рада запрошує на фестиваль-ярмарок «Сонячний напій», який відбудеться 9-12 травня 2013 року в підвалах  на вулиці Ракоці, відомих як «Совине гніздо» та площі Поштовій.

Під час фесту всі охочі матимуть можливість безкоштовно продегустувати   вина закарпатських виноробів, придбати  вподобаний напій, продукцію бджільництва та сувеніри.  

На гостей «Сонячного напою»  чекає культурно-розважальна програма із розіграшем цінних призів та багато позитивних вражень. 

09 травня

11.00                 Початок продажу вина, меду, сувенірної продукції тощо

13.30                 Концерт художніх колективів міста

14.00                 Офіційне відкриття фестивалю-ярмарку

                          Продовження концертної програми

16.00                 «Закарпатське караоке» фінал 2012 року

 

10 травня

10.00                Початок продажу вина та меду

13.00                Культурно-розважальна програма, виступи художніх                                         колективів міста (в рамках програми відбудеться творчий звіт                   міста)

11 травня

10.00               Початок продажу вина та меду

14.00-16.00     Силовий турнір «Юніор Стронгмен-2013»

16.00-18.00     Розважальна програма від ТМ «Аплот»

12 травня

10.00             Початок продажу вина та меду

14.00             Концертна програма від «Гудацької тайстри»

17.00             Закриття фестивалю

Перелік колективів, які візьмуть участь у фестивалі-ярмарку «Сонячний напій»

  1. Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Керівники – Олександр та Віктор Шостак
  2. Народне тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат», керівник – Марія Шиян
  3. Народний ансамбль танцю «Писанка», керівник – Оксана Хижун
  4. Народний вокальний ансамбль «Писанка», керівник – Валентина Зелінка
  5. Зразковий ансамбль танцю «Романо кгелібе», керівник – Віктор Бабука
  6. Народний камерний оркестр викладачів дитячої школи мистецтв міського центру дозвілля - будинку культури, Керівник – Тетяна Ясінська
  7. Народний оркестр народних інструментів дитячої школи мистецтв міського центру дозвілля - будинку культури, керівник – Заслужений артист України Михайло Вігула
  8. Народний камерний оркестр викладачів дитячої музичної школи №1 ім. П. І.Чайковського міського центру дозвілля - будинку культури, керівник – Габріелла Потушняк
  9. Народний оркестр народних інструментів викладачів дитячої музичної школи №1 ім. П. І.Чайковського міського центру дозвілля - будинку культури, керівник – Йосип Загенський
  10. Народна студія поезії «Чарівне слово», керівник – Наталія Дубініна
  11. Вокальний ансамбль «Перлинка», керівник – Марія Мудранинець
  12.  Творчий центр «Зефірчик».
  13.  Хореографічний колектив «Наша файта», керівник Мирослава Огрозанська
  14. Ромський ансамбль танцю «Лулудя», керівник Октавія Адам.

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>