Хочете зменшити суму оподатковуваного доходу? Скористайтеся пільгою!

22 липня 2013 18:31  3741426 042139
Хочете зменшити суму оподатковуваного доходу? Скористайтеся пільгою!

Для цього необхідно подати заяву за місцем працевлаштування, адже податкова соціальна пільга не застосовується роботодавцем автоматично. Пільга застосовується тільки за одним місцем роботи і лише до заробітної плати. Право на пільгу в 2013 році мають громадяни, граничний розмір заробітної плати яких становить 1610 грн., для них сума податкової соціальної пільги складатиме 573 гривні 50 копійок.

Податковим кодексом України батькам, усиновлювачам, опікунам двох і більше дітей до 18 років також передбачена податкова соціальна пільга. Наприклад, якщо батько або мати виховує двох дітей, то граничний розмір нарахованої заробітної плати, до якої можливе застосування соціальної податкової пільги становить 3220 грн. В цьому випадку платник податку матиме пільгу в розмірі 1147 грн. (по 573 грн. 50 коп. на кожну дитину) з нарахованої йому заробітної плати.  

Варто зазначити, що податкова соціальна пільга не застосовується до отриманого доходу від провадження підприємницької діяльності, незалежної професійної діяльності тощо. 

Категорії осіб та розмір податкової соціальної пільги визначаються ст. 169 Податкового Кодексу України.

 Джерело - Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>