Журналістів в ОДА тепер пускатимуть лише за акредитацією?

5 грудня 2013 20:00  7852990 153759
Журналістів в ОДА тепер пускатимуть лише за акредитацією?

У той час, коли більшість державних установ уже відмовилась від такої дивної процедури як акредитації ЗМІ, Закарпатська ОДА її чомусь запроваджує.

Звідти написали: для оформлення акредитації на заходи, що проводитимуться у Закарпатській облдержадміністрації у 2014 році, просимо до 31 грудня 2013 року подати заявку відповідно до правил акредитації, розміщених на веб-сайті ОДА.

Заявка на акредитацію подається на ім'я керівника управління на офіційному бланку ЗМІ за підписом керівника редакції друкованого ЗМІ (керівника телерадіоорганізації, інформаційного агентства, Інтернет-видання). Заявка на акредитацію незалежних журналістів та технічних працівників подається ними особисто.

Інформацію просять надсилати на електронну скриньку управління або подавати до управління особисто ([email protected], [email protected], м. Ужгород, пл. Народна, 4, к. 220, т 0312 61-27-96, 031223-24-78) - інформує начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Володимир Дупелич.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарі (1)

до теми  05.12.13 20:26

Стаття 25 ЗУ Про інформацію
Гарантії діяльності засобів масової інформації та журналістів.
п.2. Журналіст має право безперешкодно відвідувати приміщення суб'єктів владних повноважень, відкриті заходи, які ними проводяться, та бути особисто прийнятим у розумні строки їх посадовими і службовими особами, крім випадків, визначених законодавством.

Всего комментарів 1
]]>