Закарпатські гандболістки вирвали перемогу в херсонської "Дніпрянки"

uzhgorod.in  20 січня 2012 20:13  3474197 04421

Щойно закінчився перший матч 4 туру 2 етапу в рамках Чемпіонату України з гандболу між командами "Ужгород-Карпати" Ужгород та "Дніпрянка" Херсон.

У першому таймі закарпатки поступилися 4 м'ячами суперницям і програли з рахунком 13:17. Але в другому таймі команда Закарпаття вирвалася вперед і виборола перемогу у  матчі із загальним результатом 30:25.

Завтра об 11.00 у спорткомплексі "Юність" відбудеться матч-відповідь між цими гандбольними командами.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!