«Карпати» розгромили херсонську «Дніпрянку»

Роман Сов’як, uzhgorod.in  21 січня 2012 18:22  4534320 14548

Сьогодні пройшла друга гра між ужгородським ГК «Карпати» та гостями з Херсону ГК «Дніпрянка». Хоча й першими у цій грі забили гості, ужгородські дівчата не втратили ентузіазму і вже з перших хвилин почали впевнено збільшувати розрив. Перший тайм вийшов дуже насиченим. Кожна команда намагалася вибитися у лідери. «Дніпрянка» мала багато вдалих моментів, але на жаль, не зуміла їх реалізувати. Натомість «Карпати» швидко реагували на втрату м’яча суперником і тільки за перші 15 хвилин на контратаках забили 3 голи. Це безсумнівно, спантеличило херсонок, і в результаті два вилучення у «Дніпрянки» протягом десяти хвилин. Тож перший тайм закінчився з результатом 20:8 на користь ужгородської команди.

Після перерви гра трішки втратила своєї динаміки, але порадувала красивими голами. У другому таймі «Карпати» впевнено збільшили розрив. А от «Дніпрянка» не змогла взяти себе в руки. Тож перемога дістається «Карпатам» з рахунком 35:19.

Після матчу Борис Петровський, головний тренер ГК «Карпати» зауважив: «Я задоволений результатом. Ми зробили висновок з вчорашньої гри. Доопрацювали і тому гідно зіграли. Через тиждень ми граємо з чемпіонами України ГК «Спарта». Тому наступна гра буде складною».

Вітаємо «Карпати» з перемогою. А всіх бажаючих запрошуємо на наступну гру, котра відбудеться 27 січня о 18.30 в спорткомплексі «Юність».

«Карпати» розгромили херсонську «Дніпрянку» (карпати) (P1210668)
«Карпати» розгромили херсонську «Дніпрянку» (карпати) (P1210526)