Село близнюків Велика Копаня захищала честь Закарпаття

Збірна команда села Велика Копаня (Виноградівський район)  у складі  17 чоловік захищала честь Закарпатської  області на Всеукраїнських іграх на краще спортивне село України.   На цей захід у смт. Ворохта  Івано-Франківської області з’їхались збірні команди зі всієї України:  з 24-ох  областей та АР Крим.
У залік брались результати з 5 видів спорту:  міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, настільний  теніс, перетягування канату.
Приємно, що  наші земляки виступили гідно і залишили позаду 5 областей. Так, футболісти  Михайло Пилип, Іван Гулянич, Михайло Свищо, Іван Фурик, Михайло Дорогі, Ігор Неймет з рахунком 6:1 обіграли футболістів Сумської області, херсонців –  з рахунком 3:2 і поступились тільки фаворитам змагань тернопільчанам і в підсумку зайняли 8 місце по міні-футболу.
Тенісист Михайло  Гулянич виграв всі ігри і дійшов до фіналу, де зайняв 4 місце серед 25 учасників. Тенісистка Оксана Сергеєва зайняла 19  місце. Гирьовик  Руслан Чонка, піднявши гирі   157 разів,  посів 13 місце. Шашкіст Андрій Лисак, який на змаганнях такого рівня виступав вперше, зайняв 19 місце.
У перетягуванні канату приймали  участь Іван Фурик, Ігор Неймет, Михайло Мочарник, Іван Гулянич та Сергій Андрусяк.  Наші спортсмени потрапили в одну групу з богатирями-вінничанами та одеситами, які згодом стали призерами Всеукраїнських ігор.
Як повідомив представник команди, голова ВФСТ «Колос» Олександр  Чука,                               відкриття Всеукраїнських ігор проходило в святковій обстановці. На урочистостях були присутні 1-й заступник голови ЦР «Колос»,  директор департаменту ЦР, багато високопосадових спортивних функціонерів з Києва. На святі були зачитані вітальні листи Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, голови НОК України Сергія Бубки. Змагання  проходили на хорошому організаційному рівні. Прикро тільки те, що з обласної ради ФСТ «Колос» великокопанські спортсмени не отримали ні фінансової, ні моральної підтримки. Все відбувалось за кошти меценатів.