Ужгородські «Карпати» - ще один крок до золота

10 березня 2012 16:17  2597165 17446

Матч-відповідь із київськими гандболістками «Спартака» завершився перемогою закарпатських «Карпат» з рахунком 23:25. І хоча перший тайм проходив за учорашнім сценарієм, коли перемагали господарі, після перерви закарпатки узяли реванш. На 43 хвилині «Карпати» вийшли вперед і перевагою не поступилися.

Тренер ужгородок Борис Петровський каже: допомогла зміна тактики захисту, в якому переміг «закарпатський» характер.

В активі «Карпат» 34 очки, з якими команда продовжує лідерство в чемпіонаті.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!