Скільки і на яку суму можна переміщувати товари на митну територію України без оподаткування?

2 березня 2012 10:26  4836862 17135
 Скільки і на яку суму можна переміщувати товари на митну територію України без оподаткування?

На це запитання uzhgorod.in відповіла Вікторія Сенгетовська, прес-секретар чопської митниці.

Відповідно до ст.8 Закону України від 13.09.2001 року а № 2681-ІІІ  “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”  при ввезенні на митну територію України  звільняються  від оподаткування  товари, сумарна митна вартість яких не перевищує  200 євро,  а вага не перевищує 50 кг.

Якщо ж сума та вага товарів перевищує вищезазначені норми, то  відповідно до вимог Митного кодексу України стаття 252 “Умови ввезення громадянами товарів на митну територію України”, такі товари підлягають оподаткуванню в порядку та на умовах, визначених вітчизняним законодавством.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарі (1)

www.elc-ua.com  28.05.12 12:35

С 1 июня 2012 года если вы ввозите не подакцизные товары и не культурные ценности, то лично с помощью авиатранспорта можно ввезти товара без оплаты пошлины и НДС на сумму не более 1000 ЕВРО, если на автомобиле, ж/д или морем, то до 500 ЕВРО, весом не более 50 кг., если посылкой, то до 300 ЕВРО. У нас на сайте есть специальная статья, посвящённая этой теме http://elc-ua.com/novosti/rastamozhka-posylok-i-tovarov-v-soprovozhdaemom-i-ne-soprovozhdaemom-bagazhe-stala-deshevle.html

Всего комментарів 1
]]>