Анастасія Моїсеєва перемогла у юнацькому чемпіонаті Закарпаття з МТВО

24 березня в Ужгороді пройшов юнацький чемпіонат Закарпаття з МТВО (спортивного орієнтування на велосипедах).

Перегони проводились у двох категоріях. Наймолодші виборювали першість на трикілометровій трасі, що проходила через 6 контрольних пунктів у дівчат та 7 КП у хлопців. Чемпіонкою з результатом 12 хвилин 17 секунд стала 13-річна Анастасія Моїсеєва з мукачівської ЗОШ №1, бобовищанка Наталія Мішкулинець та Наталка Павлікова з ужгородського клубу «Банзай-Ра» посіли відповідно друге та третє місця. Серед хлопчиків якнайкраще проявив свою майстерність восьмикласник мукачівської ЗОШ № 2 Владислав Французов, що подолав трасу за 11 хвилин та 16 секунд, його одноклубник з мукачівського СК «Товариш» Станіслав Шин (учень ЗОШ № 2) став срібним призером чемпіонату, а бронзову медаль було вручено Денису Мартинову з Ужгорода.

В іншій віковій категорії – серед спортсменів не старших 17 років – учасникам довелося долати шестикілометрову дистанції з 16-ю контрольними пунктами. В змаганнях юнаків до числа переможців увійшли лише призери всеукраїнських змагань: чемпіоном став Олександр Зубенко (Ужгород, ЗОШ № 20), його товариш по клубу «Банзай-Ра» Марк Лизак посів третє місце, а мукачівець Василь Морозов (ВПУ № 3) – друге. Серед дівчат «на дві голови» сильнішою за суперниць виявилася Наталля Шозда з мукачівської ЗОШ № 6: майже через 18 хвилин після неї фінішували срібна та бронзова призерки змагань «банзайки» Марія Гафенко та Каріна Шмітко.

За словам директора обласного центру туризму і спорту учнівської молоді Володимира Чепи, траси і карти в Ужгороді не поступаються знаним вітчизняним та закордонним. Втім доведеться ще попрацювати, щоб їх вдосконалити. Адже наступного року на Закарпатті проходитиме міжнародний фестиваль спортивного орієнтування.