Серед кого вибиратимуть закарпатці -- список кандидатів-мажоритарників

uzhgorog.in  13 серпня 2012 21:28  259618877 019378
Серед кого вибиратимуть закарпатці -- список кандидатів-мажоритарників

Сьогодні, 13 серпня, завершилася реєстрація кандидатів у депутати Верховної Ради. Найбільш активними виявилися кандидати по 72-му округу (Тячівський, Рахівський район)— там змагатимуться 13 претендентів. Найменше ж цікавив кандидатів 70-й округ (Великоберезнянський, Перечинський, Воловецький райони) —представляти громаду там захотіли всього 6 претендентів. Загалом список усіх кандидатів виглядає так:
№ 68 — міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район:
1.    Сербайло Андрій Андрійович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")
2.    Завійський Богдан Богданович (самовисування)
3.    Казьмірова Вікторія Василівна (Комуністична партія України)
4.    Биркович Олександр Іванович (самовисування)
5.    Брензович Василь Іванович ("КМКС" Партія угорців України)
6.    Жолтані Микола Іванович (Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!")
7.    Смоланка Володимир Іванович (самовисування)
8.    Ковач Василь Ілліч (Партія регіонів)
9.    Ратушняк Сергій Миколайович (самовисування)
10.  Стратюк Олександр Миколайович (самовисування)
11.  Буланов Ростислав Михайлович (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка")
12.  Чучка Павло Павлович (самовисування)
№ 69 — місто Мукачево, частини Берегівського, Мукачівського та Іршавського районів:
1.    Ленд’єл Золтан Золтанович (самовисування)
2.    Балога Віктор Іванович (політична партія Єдиний Центр)
3.    Шутко Вячеслав Ласлович (Партія регіонів)
4.    Гулачі Гейза Людвигович ("КМКС" Партія угорців України)
5.    Переста Олександр Михайлович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")
6.    Ланьо Олександр Олександрович (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка")
7.    Шевченко Віктор Федорович (Комуністична партія України)
№ 70 — місто Свалява, Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський райони, частина Мукачівського району:
1.    Ланьо Михайло Іванович (Партія регіонів)
2.    Алексій Володимир Миколайович (Комуністична партія України)
3.    Вегеш Микола Миколайович (самовисування)
4.    Аржевітін Станіслав Михайлович (самовисування)
5.    Кеменяш Олександр Михайлович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")
6.    Кічковський Олександр Петрович (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка")
№ 71 — місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського та Тячівського районів:
1.    Лазоришинець Василь Васильович (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка")
2.    Балога Павло Іванович (політична партія Єдиний Центр)
3.    Шімон Микола Іванович (самовисування)
4.    Тегза Василь Миколайович (Народна Партія)
5.    Тимчик Євген Миколайович (Комуністична партія України)
6.    Деркач Степан Тіберійович (Партія регіонів)
7.    Кинів Богдан Юрійович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")
№ 72 — місто Тячів, Рахівський район, частина Тячівського району:
1.    Маринець Роман Андрійович (самовисування)
2.    Петьовка Василь Васильович (політична партія Єдиний Центр)
3.    Айб Володимир Іванович (самовисування)
4.    Грабарь Ігор Іванович (самовисування)
5.    Дан Василь Іванович (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка")
6.    Куцин Олег Іванович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода")
7.    Шелевер Михайло Іванович (Партія регіонів)
8.    Хома Степан Іштванович (самовисування)
9.    Бережник Михайло Михайлович (Комуністична партія України)
10.  Вурста Михайло Михайлович (самовисування)
11.  Шелемба Віталій Михайлович (самовисування)
12.  Яринич Федір Михайлович (самовисування)
13.  Климпуш Ігор Онуфрійович (самовисування)
№ 73 — міста Виноградово, Берегово, Виноградівський район, частина Берегівського та Іршавського районів:
1.    Пуканич Едуард Володимирович (самовисування)
2.    Балога Іван Іванович (політична партія Єдиний Центр)
3.    Бушко Іван Іванович (Партія регіонів)
4.    Сочка Микола Іванович (Народна Партія)
5.    Кінч Габор Йожефович (самовисування)
6.    Ковач Микола Миколайович ("КМКС" Партія угорців України)
7.    Лакатош Михайло Михайлович (самовисування)
8.    Разгулов Валерій Михайлович (Комуністична партія України)
9.    Ленд’єл Олександра Олександрівна (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"     )
10.  Петрушка Іштван Шімонович (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина").

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>