Скільки та на яку суму можна ввозити на територію України продуктів харчування для власного споживання?

16 лютого 2012 10:36  14085996 06259
Скільки та на яку суму можна ввозити в Україну продуктів харчування для власного споживання?

На це питання uzhgorod.in відповіла прес-секретар Чопської митниці Вікторія Сенгетовська.

- Згідно з  вимогами п.1 Постанови КМУ від 13 грудня 2001 р. N 1652   «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України продуктів харчування для власного споживання та перелік предметів, що не можуть бути віднесені до особистих речей громадян» - громадяни можуть ввозити на  митну  територію України  продукти харчування для власного споживання  на  загальну суму не більш як 50 євро на одну особу в таких обсягах: в  упаковці  виробника, призначені для роздрібної  торгівлі, у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка  не перевищує двох  кілограмів, кожного найменування на одну особу. Продукти  харчування, що ввозяться громадянами на митну  територію України для власного споживання у зазначених обсягах, декларуються усно чи письмово за бажанням їх власника або на вимогу посадової особи митниці. 

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>