Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині

Иван КУЗОВИЧ для uzhgorod.in  25 лютого 2012 12:01  7326601 16869

У спортзалі Перечинської ДЮСШ вперше відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу. Змагання викликали неабиякий інтерес серед вдолівальників, адже цей вид спорту прогресує на Перечинщині.

- Як пройшов відповідальний турнір?- про це запитую у голови федерації пауерліфтингу району, керівника спортклубу «Сила» Ярослава Ситаря, який на турнірі у жимі лежачи у категорії до 120 кг виборов друге місце.

-Змагання проводилися серед жінок та чоловіків у триборстві та жимі, лежачи. 52 спортсмени 8 команд продемонстрували зрілу майстерність, високі індивідуальні результати. Особливий успіх випав на долю талановитої студентки УжНУ Єлизавети Бан, яка у новій для себе ваговій категорії до 52 кг встановила шість рекордів у окремих вправах і два – у сумі триборства, набрала у підсумку 382,5 кг,  перевищивши норматив майстра спорту України на 32,5 кг! Думаю, її результати активізують і наших дівчат на активні заняття цим прекрасним видом спорту. Але чоловіки вдома показали найкращий свій результат – збірна Перечинщини вперше посіла друге загальнокомандне місце у триборстві (у їх активі 1 золота нагорода Романа Гондорчина у категорії до 74 кг, 5 срібних, 6 бронзових медалей). Найсильнішим тут було Мукачево (ми програли йому 11 очок), третій – Ужгород. У турнірі з жиму, лежачи, переміг Мукачівський район, друге – Мукачево, третій – Перечинський район.

Окрім згаданих спортсменів найвищі нагороди у двох номінаціях здобула Єлизавета Форкош з Мукачева, її землячка Вікторія Ланьо стала чемпіонкою з жиму лежачи. Чемпіонами з триборства серед чоловіків стали Юрій Чийпеш, Ернест Попик, Юрій Пилипенко, Віктор Новінкін з Мукачева, Владислав Форкош з Великоберезнянщини, Богдан Міговк з Хустщини та Роман Корсак з Ужгорода. Найсильніші у чемпіонаті з жиму лежачи: Ернест Микуланинець, Іван Дрогобецький, Євген Жеребак з Мукачівського району, Юрій Чийпеш, Ернест Попик, Юрій Пилипенко, Юрій Миголинець з Мукачева та Євген Криса з Ужгорода. Найкращим «жимовиком» турніру визнано Євгена Жеребака, а триборцем – Віктора Новікіна.

За підсумками змагань до збірної команди області увійшли Єлизавета Бан та Вікторія Ланьо, які в середині березня візьмуть участь у чемпіонаті України з жиму лежачи, що пройде у Севастополі.

Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (P21814554)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0060)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0041)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0044)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0067)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0063)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0051)
Пауерліфтинг: Злива рекордів у Перчині  (лифтинг) (DSCN0066)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!