Чи можна вивозити з території України тютюнові вироби фізичним особам?

17 лютого 2012 13:52  4756098 06360
Чи можна вивозити з території України тютюнові вироби фізичним особам?

На питання відповідає прес-секретар Чопської митниці  Вікторія Сенгетовська:

- Відповідно до п.1 ст.251 Митного кодексу України – не допускається вивезення громадянами за межі митної території України незалежно від загальної вартості товарів, щодо яких відповідно до законодавства України застосовується заходи тарифного та нетарифного регулювання. Відповідно до ст.15 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» експорт тютюнових виробів може здійснюватись за наявності ліцензії.

 Тож відносно громадян, які порушують  встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного контролю, у разі, якщо у них виявляють товари, які не допускаються до переміщення через митний кордон України, складаються протоколи про порушення митних правил. Тютюнові вироби вилучаються.

 

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>