Стоматологи змагались на «Кубок декана»

24 травня 2012 15:21  22012949 013317
Стоматологи змагались на  «Кубок декана»

У середу, 23 травня,  стоматологічний факультет «Ужгородсього національного університету» провів щорічний футбольний турнір «Кубок декана».

В турнірі взяли участь збірна команда викладачів та співробітників (капітан – к.мед.н., доцент Костенко Є.Я.) та збірні команди студентів 1-5 курсів.

Викладачі та студенти показали жваву та емоційну гру. В результаті надзвичайної конкурентної боротьби на полі отримала перемогу команда 4-го курсу. Друге місце зайняла команда 5-гокурсу, третє – команда 1-го курсу.

Кращим голкіпером став капітан збірної викладачів, к.мед.н., доцент Костенко Є.Я. Кращим нападаючим – студент 4-го курсу Дан Я.Я.

Організатор турніру, студент 5-го курсу Гайович  В.В., отримав у подарунок від декана стоматологічного факультету мобільний телефон.

Чемпіон турніру- збірна команда 4-го курсу- нагороджена грошовою премією, грамотами та перехідним кубком.

Команди-переможиці нагороджені футбольними м’ячами, грамотами та призами.

Стоматологи змагались на  «Кубок декана» (2)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!