У яких випадках не справляється збір за спеціальне використання води?

Відповідно до Податкового кодексу платниками збору є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які використовують воду, отриману шляхом збору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі). 

В Ужгородській ОДПІ нагадують, що юридичні особи, фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку, які використовують воду виключно для задоволення власних питних і санітарно – гігієнічних потреб звільняються від сплати збору за спеціальне використання води.

Відповідна норма передбачена пунктом 4 статті 324 Податкового кодексу України. 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Будьте першим, додайте коментар!

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*