Три спортсмени з Закарпаття зайняли перше місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Закарпатські спортсмени вибороли 3 золоті медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу, який відбувся в м. Коломия. Про це повідомили на сайті Закарпатської ОДА.

Чемпіонат проходив 13-25 травня серед жінок, чоловіків, юнаків та юніорів.

З-поміж юнаків перше місце виборов мукачівець Ілля Ковач із загальною сумою триборства 660 кг, а Олександр Гангур з Хуста, впоравшись із вагою 732 кг, став найкращим серед юніорів“, — йдеться в повідомленні.

Також перемогу здобула мукачівка Катерина Пліс, піднявши 427,5 кг, яка 2019 року на Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу встановила рекорд з присідання з вагою 63 кг.

Через кілька місяців збірна України поїде на Чемпіонати Європи та світу, де у складі національної команди будуть переможці цього турніру, зокрема й наші закарпатці“, — повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, наш край також представляли Едіта Ковач, Микола Біляк, Сергій Шустур, Богдан Міговк, Роман Корсак.