Скільки і на яку суму можна переміщувати товари на митну територію України без оподаткування?

На це запитання uzhgorod.in відповіла Вікторія Сенгетовська, прес-секретар чопської митниці.

Відповідно до ст.8 Закону України від 13.09.2001 року а № 2681-ІІІ  “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”  при ввезенні на митну територію України  звільняються  від оподаткування  товари, сумарна митна вартість яких не перевищує  200 євро,  а вага не перевищує 50 кг.

Якщо ж сума та вага товарів перевищує вищезазначені норми, то  відповідно до вимог Митного кодексу України стаття 252 “Умови ввезення громадянами товарів на митну територію України”, такі товари підлягають оподаткуванню в порядку та на умовах, визначених вітчизняним законодавством.

Будьте першим, додайте коментар!

Залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*