21 кілометр забігу вулицями Мукачева: на Закарпатті відбувся півмарафон

У Мукачеві провели “Mukachevo Half Marathon”, маршрут якого пролягав вулицями міста. Це вже третій такий захід для районного центру у цьому році, — повідомили на сторінці Мукачівської міської ради у Facebook. На участь у забігу зареєструвалося понад 300 учасників.

Старт та фініш забігу розташовані на місцевому стадіоні ДЮСШ. Маршрут півмарафону пролягав набережною та центральною частиною Мукачева.

Під час забігу правоохоронці тимчасово обмежили проїзд автомобілів на кількох вулицях міста.

У програмі заходу забіг на дистанції 21 км, 10 км, благодійний забіг на 1,5 км, а також дистанції для дітей на 500 та 100 метрів.

На сторінці Мукачівської міської ради у Facebook оприлюднили список переможців півмарафону (21 км).

Першим на дистанції 21 км, з результатом 1 год 14 хв, фінішував Юрій Вихопень. Переможець “Mukachevo Half Marathon” професійно займається бігом, постійно бере участь у марафонах та півмарафонах. На рахунку спортсмена більше 40 забігів. Другим, з результатом 1 год 17 хв, став Артур Гергардт. Третім на “Mukachevo Half Marathon”, з результатом 1 год 18 хв, став Руслан Веремчук“, — йдеться у повідомленні міськради.

У повідомленні на сторінці “Mukachevo Half Marathon” у Facebook зазначили, що цей захід закриває сезон півмарафонів на Закарпатті. Проте наступного року організують нові забіги.