Призерами «UZHGOROD OPEN 2012» стали представники 5 країн

На ХІІ традиційних міжнародних змагання з танцювального спорту «UZHGOROD OPEN 2012», які проходили в Ужгороді 28-29 квітня, змагалися півтори тисячі учасників з 20 країн світу в майже 20 категоріях, 30 видах програми.

Найпрестижнішою була категорія «Дорослі» WDSF OPEN. У перший день змагань у європейській програмі перемогла 40-ва пара світу Михайло Білопухов – Анастасія Шипиліна (Київ), яка обійшла співвітчизників із Харкова й Полтави. Переможці зазначили, що вже втретє змагалися в Ужгороді й саме святкували п’ятиріччя перебування в дуеті.

У вечірній програмі другого дня змагань перше місце посіли Володимир Лятов і Вероніка Мишко (клуб «Грація», Ужгород). Судді з 13 країн беззаперечно віддали перевагу ужгородському дуетові, який зумів обійти дві пари-призери з Москви та чотири зіркові пари (які входять до топ-50 світу). Вибороти перемогу парі було вкрай нелегко. Адже буквально перед цими змаганнями Володя й Ніка чимало сил залишили в чемпіонатах Європи в Данії (за програмою 10 танців – фінал, 5 місце) та в Німеччині (за європейською програмою – вихід до півфіналу).

Головний суддя змагань, арбітр міжнародної категорії (WDSF) Тетяна Лісунова з Сімферополя зазначила, що «UZHGOROD OPEN 2012» – один із найкращих танцювальних турнірів в Україні завдяки участі суддів і рейтингових спортсменів із багатьох країн, організації змагань і навіть оформленню залу. Президент Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, головний організатор змагань Олександра Мишко наголосила, що завдяки багаторічному досвідові проведення заходу його вдається робити дедалі кращим, а вигідне географічне розташування Ужгорода сприяє приїздові дуетів із багатьох країн.

Загалом призерами «UZHGOROD OPEN 2012» ставали представники 5 країн: України (з майже 25 міст – найбільше нагород зібрали танцюристи з Києва, Чернівців, Одеси, Львова), Росії, Румунії, Литви та Австрії.