Закарпатский Народный совет ... нелегитимен - считают прокуратура и суд

28 января 2014 19:03  255058944 759742
Закарпатский Народный совет ... нелегитимен - считают прокуратура и суд

Областная прокуратура через суд добилась запрета обнародования решения сессии Закарпатского областного совета об образовании Закарпатского областного народного совета.

Сегодня, 28 января Закарпатским окружным административным судом вынесено постановление, которым удовлетворено ходатайство прокуратуры Закарпатской области и запрещено обнародования решения Закарпатского областного совета об образовании Закарпатского областного народного совета.

Источник - пресс- служба прокуратуры Закарпатской области

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (7)

Читач  31.01.14 16:08

Ужгородцю: наша з вами переписка вже є більшою за саму статтю. Почали за здравіє, а закінчили....
Щодо радикально налаштованих майданівців - починаю плутатися, чи ви говорите про Свободу (яку навіть їх палкі прихильники критикують за "мирність" і поміркованість), чи про Правий сектор (якого в ЗНР немає)? Всі вони є скоріше націоналістами, а не неофашистами. Щодо історії, то пропоную вам звернутися до подій в СРСР в 1937-38 рр., саме там можна побачити аналогію з теперішньою ситуацією в Україні.
Ви можете залишатися при своїй думці, це ваше право, але про 2% підтримку населенням Закарпаття ЗНР (чит.Євромайдану) і згадка у цьому контексті насилля, фашизму, шовінізму - це пересмикування.


ужгородець  30.01.14 14:06

Ставлення до гасел на майдані може бути будь-яким, це не грає жодної ролі. Думку звичайних майданівців ніхто слухати не буде. Ви не зможете заперечувати той факт, що найбільш радикально налаштовані майданів ці це саме вихідці з неофашизму. При силовому протистоянні виграють саме агресивно налаштована меншість, а ніж пасивна більшість. Для довідки зверніться до подій в німеччині 1929-1933рр. Побачите дуже багато аналогій с теперішною ситуацією на Вкраїні.


Читач  29.01.14 17:05

Ставлення до гасла "Слава нації.." неоднозначне і на самому майдані. Хоча сучасних ворогів-українофобів всі знають, але ж українці мирна нація. Особисто в гаслі "Україна - понад усе" чи "Слава Україні!..." нічого такого не вбачаю, натомість і в словах, і в діях депутатів від ПР, в діях міліції, "Беркута", прокурорів і судів вбачаються неофашистські нотки, що перемежовуються з НКВДистськими замашками, а при наявності необмежених владних повноважень і фінансів це загрозлива суміш.
Щодо 1/2 представника/ів "Свободи" (а очевидно саме їх ви назвали неофашистами - хоча це суб"єктивна оцінка) серед 30 інших членів ЗНР - хіба це несе більшу загрозу, ніж узурпація всієї владної вертикалі ПР?
Сумнівно, як на мене.
І "Свобода" є лише однією з трьох парламентських опозиційних сил, які представляють ЄМ, і узагальнювати не варто. І на завершення, трохи щодо гасел: колись було одне "Почую кожного..."


ужгородець  29.01.14 15:38

Читач, я проти того, що майдан проходить під фашистськими закликами на кшталт «Слава нац….ворогам», «Україна по…усе» чи не нагадує вам це «Дойчаланд юбер алес» зразку 1939року? А в ЗНР увійдуть також представники неофашизму.
Так, повністю з вами згоден, що наша Батьківщина (точніше влада) далека від тої яку би я хотів бачити. Але коли є вибір теперішня влада чи нова влада з неофашистським гаслами, то для мене це вибір між злом і ще більшим злом, тому краще менше зло.


Читач  29.01.14 12:43

Ужгородцю:
Не зрозуміло, в чому ви вбачаєте насилля, фашизм, побутовий шовінізм з боку ЗНР?
В цьому, а ще й в терорі проти українського народу можна звинувачувати хіба що владу, яка своїми органами і помічниками у вигляді "тітушок" влаштовує побиття, викрадення, провокації, судилища.
А завзятість прокуратури і суду зрозуміла. Вони у нас реагують не на протизаконність, а на команду "фас".


ужгородець  29.01.14 11:42

так, це справді дивно чого суд і прокуратура так вважає… можливо тому, що таке рішення є протизаконним і ЗНР проштовхує менше 2% населення Закарпаття, ігноруючи той факт, що більша частина Закарпатців проти насилля, проти фашизму, проти побутового шовінізму…


Закарпаття  28.01.14 21:47

Пользуясь случаем передаем привет 15 Народнорадникам, Свободе, Руху и ЕЦ.