Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС)

Uzhgorod.in, фото Сергея Денисенко  25 января 2014 21:57  450258403 959199
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС)

На Народной площади - закарпатский Майдан. Сейчас протестанты строят там уже вторую баррикаду. Об этом сообщает ужгородка Людмила в своем facebook.

Она рассказывает: «Снега достаточно для этого, потому напаковали уже где-то около 2 тыс. мешков. Поставили бочки, палатки, завозятся дрова. Милиция уже дрова не забирает. В общем, с милицией нет никаких столкновений, скорее просто мирно все говорят. Милицишты слышно, что наши, закарпатские. Провластный митинг рассосался со всеми титушкамивместе. Люди организовались сами, на площади не видно ни одного депутата, лидера оппозиции или какого-то известного всем активиста. Все слаженно работают, обустраивая местный Майдан для блокировки ОГА. Надеюсь, что до утра там ничего не изменится и утром людей станет больше».

Вечерняя Народная - в ​​фотографиях Сергея Денисенко.

Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1546233_10201240361200656_1758701632_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (996104_10201240359640617_1101977387_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (994722_10201240360640642_1430078508_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (998644_10201240359480613_571837327_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (551319_10201240361400661_1813255092_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1551740_10201240362160680_278691670_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1546233_10201240361200656_1758701632_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1545872_10201240359600616_1045232478_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1533900_10201240361360660_2080299598_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1043932_10201240358960600_1852789876_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1014105_10201240362560690_416766900_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (1011739_10201240359440612_622488322_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (11507_10201240362000676_1092555302_n)
Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (варта) (996560_10201240361320659_1730763297_n)

А между тем наши евромайдановці зовут мужчин для ночного дозора, а вообще приглашают всех присоединиться и приходить на Народную. Кстати, завтра по Ужгороду отправится колонна Автомайдана - созывать людей к сопротивлению власти. А что нужно местному Майдану, можно узнать на странице.

Ужгород. Народная. Ночной дозор (ФОТО, + АНОНС) (1655972_615224488524961_275174955_n)

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (9)

ужгородець  26.01.14 16:59

Ужгородський майдан, це театральна вистава. Барикади з мішків Нова Лінія, яку, доречі, майданівці мають бойкотувати, наповнені снігом, який розтопиться найближчими днями від потепління. Пару наметів, і дуже невелика кількість прихильників.


Народ  26.01.14 14:53

БАТЯ МЫ СТАРАЕМСЯ
Здравствуй, мальчик за серым щитом,
Выполняющий мерзкий приказ!
Как же ты пожалеешь потом,
Что сегодня стреляешь в нас!
Ты кого защищаешь, сынок?
Тех, кто дал поглодать тебе кость?
Ну, зачем? Почему? Как ты мог?
Ты ведь в этой стране не гость!
Кучу денег притащишь домой,
Год не будешь вставать с дивана!
Только помни, на деньгах - кровь!
Кровь Сережёньки Нигояна! Когда будешь лететь в Шарм - эль - Шейх, Отдыхать после братоубийства,За тобой потянется шлейф -То проклятья за Юру Вербицкого! Когда будешь лететь назад И тащить шмотья чемоданы,Не забудь, что это - глаза,Те, что выбили на Майдане! Когда будешь сыну и дочке Покупать игрушки и велик,Не забудь - это печень и почки,Что отбили у нас в райотделе! А когда квартиру получишь,
Голяком в теплой ванне ляг. Вспомни парня, которого мучил На морозе ваш толстый хряк! Мальчик-мальчик… погоны померкнут, Деньги кончатся… жизнь продлится!
И короткого слова «Беркут»
Ты до гроба будешь стыдиться!!!


Софія  26.01.14 14:26

Для пані, син якої працює в правоохоронних органах... я теж працюю в правоохоронних органах ... і маю надію, що прийнявши присягу служити народу України - не порушу її ... Однак, для мене принизливо, у якій формі Ви захищаєте нас .... працівників правоохоронних органів. З Вашого коментарію очевидно, що ви перепонені злістю, ненавистю ... і все це пронизано низьким рівнем культури та безграмотністю ....


Частина 2  26.01.14 12:04

І ще уявіть собі ситуацію коли залишивши при владі злочинців, олігархів які обкрадають Україну, чесних людей, одного дня вашу доньку, сина ,онуків за їх власну думку, роздягнуть на морозі , прострілять тіло і будуть знущатись. І при цьому режимі на вулицях міста обберає людей не тільки соплячня(ваша цитата) але є і багато виродків в погонах . А ще б хотілось сказати , що ви ,колишні зеки, шизофреніки це електорат партії Гавнюковичів ,а слова, що давно по них тюрьма плаче напевно цитата вашого сина алкаголіка-хабарника-мусора! І ще для того хто пише про бендерівців , провокаторів раджу теж зрозуміти , для чого зараз стоять при морозі - 20 мужні чоловіки. І краще я буду бендерівкою ніж Закарпатською рагулькою. Соромно , що в нас в області, живе стільки " гнилих людей" .Слава Украні!!!!


Частина 1  26.01.14 12:03

Шановна пані, син якої працює в правоохороних органах, по перше рівень вашої грамотності вже вказує на ваш розвиток і те хто є ваш син,раджу вам відкрити буквар та навчитись відрізняти Українську букву "е" та російску "э" , ще вам варто трохи прочитати книг,послухати різні думки і дізнаватись інформацію з різних джерел, можливо тоді залишки вашої сірої речовини щось зрозуміють. Ваше звернення до людини словами "гавнючка" говорить про вашу агонію, про те , що вам не подобаєть те, що колись ми, ваші діти, онуки зможуть жити в демократичній країні, адже якщо до влади прийдуть чесні,порядні люди то ваш син "мусор", не зможе брати хабарі, вимагати гроші в підприємців, "кришувати" продавців наркотиків, залишати не покараними злочинців.


Для danu  26.01.14 8:59

Слухай дурна дана! У мене син працюэ у правоохоронних органах I эке Ти гавнючка маэш право так висловлюватись I узагальнювати все I всiх???? Серед людей, що стоять на народнiй також э ранiше судимi, зеки, шизафренiки, безпрэдэльщики, або тI , по кому уже давно тюрьма плаче I Ти серед них!!!! НашI працiвники правоохоронних. Органiв в першу чергу за порядок I спокiй у мiстi, захоплення ОДА не приведе до порядку, а тiльки ~ хаосу I безладу! Ти ж дура перша набереш мiлiцiю, коли вламаються до тебе в квартиру твоiж сомайданiвцi, чи обберуть тебе на вулицi мiста даяка соплячня!!! Думай що пишеш, кожен мiлiцiонерiр маэ батькiв I сIмю I так само людина , виконуэ свIй обовязок! Агресiя i сила породжуэ тiльки те ж саме- кидаючи питарди, палки , запалюючи шини , обзиваючи людей Ви чого чекаэте ??


Леся  26.01.14 8:55

я підтримую роботягу, там на горі вже всі домовилися між собою, токщо люди як завжди будуть на своєму місці. Ніхто з влади нам ніколи правду не говорив і не буду говорити, народ сам пособі , влада сама пособі .


Dana  25.01.14 23:03

Нічого там не домовилися. Не треба вводити людей в оману.
Боротьба триває, ми все правильно робимо. І ви самі бачите, що толк від наших дій Є!
Нас, порядних і свідомих громадян більше, ніж свавільників і бандюків. І ми наведемо порядок в нашій країні раз і назавжди!
А хто підтримує злочинну владу (ментів-вбивць і прокурорів-хабарників) або заслані "он-лайн тітушки", або розумово відсталі люди.


Роботяга  25.01.14 22:45

А толку від цього чергування! Здається у Києві уже домовилися. Поміняють одну сраку на другу, а простому народу знову сосати лапу. Жаль людей, які загинули. Вічна їм память.