Фамилии тех, кто войдет в Народную Раду Закарпатья (предварительно)

28 января 2014 12:20  246658803 959601
Фамилии тех, кто войдет в Народную Раду Закарпатья (предварительно)

По информации Uzhgorod.in в созданную сегодня Закарпатскую Народную Раду со стороны майдана войдут люди с такими фамилиями: Дуб, Феськов, Деяк, Буланов, Куцин, Пипаш, Гармасий, Шуфрич, Гомонай. Кеменяш, Габор, Рыба, Марусенко. Активистов Майдана должно быть 15. Столько же - депутатов областного совета. Эта составляющая еще не объявлена.

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (9)

ДЮРІ  29.01.14 9:39

ПІДТРИМАЮ CleverBoy !!!!


верховинець  28.01.14 16:09

А де був Сербайло до вчорашнього дня? Який активний він став, коли треба ділити "лаври перемоги". Не дурний то казав, що "революцію роблять романтики, а результатами її користуються подонки".


CleverBoy  28.01.14 15:30

В любому випадку треба обєднуватися і бити неучів, і запроданців тими ж методами, що і вони роблять.... ПЕРЕМІНИ потрібні в любому випадку.....але не розбоєм , які вчинили "бандинти" з Галичини.... мадяри Ужгороду , які були серед "активістів", як і "русини" (від яких я не міг і подумати на такі дії) ще пожаліють коли знесуть памятник Петефі та Духновичу...... Та ще хочу напомнити усім краянам що кров 300 гімназістів м. Хуста лежить на галичанинах.......вони лежать на Красному полі перед Хустом..... ТРЕБА ОБЄДНУВАТИСЯ...... Слава УКраїні! Слва Закарапаттю! Ганьба запроданцям!


пионер  28.01.14 15:29

в іршавському райони збирають людей в київ за партию регионив платять 300 грн


Михайло  28.01.14 15:19

Но що за маразм ШУФРИЧ невже ж то родина того дебіла з П.Р.
Не дразніть людей тим людожером


MOPC  28.01.14 14:49

Скоро самозванцi розийдуться по тюрмам!
Тому що це кримiнальне порушення незаконнe взяття влади!


СleverBoy  28.01.14 14:48

Ні , пенсіонерів не потрібно включати, бо їх місце зайняли неучі з Мукачева, які з Ужгорода зроблать огород...завтра начнуть переорювати площу Народну..... Кучка, неучів з Мукачева, циган, які насилують наших сестер та дочок та декотрих запроданців інщих національностей проголошують нелігитимну "нову" владу....... А де весь Закарпатський народ? Цікаво, що дасть пососати вам "революціонерам" "нова" влада? Переміни у державі потрібні...був би Обама, Меркіль було б те ж саме...22 роки народ зубожжів... заводи, фабрики забрали, землю дали без плуга а країну грабили і кравчуки и кучми, і ющенки, і філософ крміналістка Тимошенко, яка обіцяла : "Ми зробимо Україну таку красиву, гарну, європейську, богату" а сама підписує гадову угоду на 540 дол. США за кубомеир.... Ось вам і причини....Слава УКраїні! Ганьба запроданцям!


для впрк  28.01.14 13:31

А ти, що хлтів, щоб включили маразматиків-пенсіонерів?


впрк  28.01.14 12:48

Молодцы, не забыли школьников умных включить туда. Когда нами будут править школьники Украина будет страной № 1 в мире.