Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)

Йожеф Киш для Uzhgorod.in   8 марта 2014 16:36  307063034 863848
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)

 Только что в прокуратуре Закарпатской области представили нового прокурора края.

Им стал Олег Сидорчук, выходец из Львовщины, который работал в органах прокуратуры этой области, а последние несколько лет - в Киеве.

Представляли милиционера коллективу Олег Махницкий, и.о. Генерального прокурора Украины, и председатель Закарпатской ОГА Валерий Лунченко.

Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (910)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (965)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (913)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (954)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (932)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (922)
Вот он какой, главный прокурор Закарпатья (ФОТО)  (прокурор) (953)

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (8)

Шоні із Берегсаза!  09.03.14 17:38

На Віденськи арбітражем міста Ужгород, Мукачево і Берегово у 1938 році увійшли до Угорщині і тому угорцям вибирати тут прокурорів і не треба нам засланців із Галичини. Невже треба для цього другий Мюнхен? Невже галичани такі тупі ??!!


Петро  09.03.14 17:33

Галичало оволоділи Закарпаттям і рушили на Крим! Слава Галичині!


Олена  09.03.14 17:09

Гарний обласний прокурор! Головне, щоб приструнив всіх підлегих і гнав у шию всіх попередніх взяточників. Особливо прокурорів Мукачева, Ужгорода та Перечина. Бо обнагліли та зажралися. Подивіться тільки світлини іхніх жон на однокласніках. Пшонка отдихає!!!!


шоні  09.03.14 2:24

шота новий прокурор так нєбрєжна ді краватте до анцуга приміряв....


...  08.03.14 20:34

А чому не представили першого заступника? Мабуть постидалися.


888  08.03.14 18:44

Закарпаття знає тільки Закарпатець! І це ОДНОЗНАЧНО!


***  08.03.14 18:28

Пане, ПРОКУРОР, велике прохання розібратися із новобудовами, багатоповерхівками і місті Ужгород,, чи все правильно згідно генерального плану міста? ДИВНІ- ЦЕ НОВОБУДОВИ. ДИВНІ ПОКУПЦІ ТАМ КРУТЯТЬСЯ, У НАШ КРИЗОВИЙ , ВАЖКИЙ ЧАС!


Люстрація!!!   08.03.14 17:24

Шановна громадо!!! Про які зміни ви говорите, до влади припхалися ті ж корупціонери, наглота і борзота, що і їх попередники!! На скільки ж потрібно не поважати своїх підопічних, щоб примусово зібрати у вихідний день (та ше і 8 Березня) працівників, які від 12 години дня чекали ВЕЛИКЕ "ПАНСТВО", щоб вони змогли повихвалятися новенькими автівками за 50 тисяч баксів ( і більше). Ба більше це ж потрібно було всім чекати аж 5 годин, щоб предсталення прокурора області тривало 25 хвилин!!! Соромно, шановний пане обласний прокуроре, що початок вашої каденції починається з бажання Вам "добра" від жінок ваших підопічних, бо ж ВАМ саме у це свято і рідкісних вихідний день "приспічило" відрекомендуватись... НЕвже не можна було почекати робочого дня?! Та ні ж бо - ви і сам пан Махніцький такі ж як і ваші попередники , а то і жахливіші!!!