Люстраторы Лунченко: эти трое - не пройдут! (ДОКУМЕНТ)

Uzhgorod.in  22 марта 2014 11:55  65464304 865124
Люстраторы Лунченко: эти трое - не пройдут! (ДОКУМЕНТ)

Люстрационный комитет Закарпатья не согласился с тремя кандидатурами на председателей РГА, предложенным председателем ОГА Валерием Лунченко.

Свое видение ЛК изложил в документе. Там говорится о Михаиле Кочише (кандидат для Виноградовщину), Ивана Дрогобецкого (Свалявская РГА) - они не проходят по критерию, который предусматривает недопущение к власти людей, которые в последнее время занимали руководящие должности в государственных органах.

Третье лицо - Михаил Попелич, кандидат на голову Воловецкой РГА, ему упрекают принадлежностью к рядам «регионалов».

Подробности - в документе.

Люстраторы Лунченко: эти трое - не пройдут! (ДОКУМЕНТ) (1939521_1476846022529648_1963604315_n)

 

Они не имеют морального права занимать должности председателей РГА - говорят в Люстрационном комитете, где ждут новых кандидатур. Которые, отмечают, должны быть согласованы с общиной. А биографии кандидатов с информацией о партийной принадлежности должны быть обнародованы в СМИ - требуют закарпатские люстраторы.

Напомним, на днях Валерий Лунченко обнародовал перечень фамилий людей, которые могут быть назначены председателями РГА - для обсуждения и проведения люстрационных процедур. Что, собственно, и происходит.

Также известно, что в отношении нескольких лиц достигнуто соглашение - речь идет о Межгорье, Иршавщине, Раховщине и Береговщине, по крайней мере, так сообщила пресс-служба Лунченко.

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (8)

Міша  23.03.14 9:52

Jonny ; Ти хоть сам поняв шо пишеш? Мелеш як не в розумі?


Jonny  23.03.14 2:06

правду кажеш, Мішку. за що люструвати таких, як попелич? Усі фракції регіонів існували лиш на папері, бо так було потрібно тодішньому президенту Януковичу.Натиснули на кожного з депутатів та й усе, Ця фракція не збиралася, не вирішувала ніяких питань, голосували як їм казали з адміністрації, як худоба без язика, бо так їм було вигідно - в одного бізнес на відкатах, другому дітвака на роботу пристроїли, третій помалу ліс краде....Так і бідували, небожата... Не можна таких людей люструвати, їх треба прямо на посади, бо таких "проффесорів" дуже мало. Тим більше сам депутат Блюк за них з Лунченком рішав. Хай собі ще Лопіта заступником візьме, він тоже вже з регіонів вийшов.


Вася  22.03.14 21:42

лунченко провокатор юли..........яценюк повязал бровди.............опять майдан обосрался


Бандера  22.03.14 15:43

люстратори спочатку сами "проклізмуйтеся"!!!!!


Миша  22.03.14 14:39

Шановні люстратори!
Для того щоб когось люструвати треба хоч трохи розібратись в суті питання. Хочу вас проінформувати, що фракція партії регіонів у Воловецькій селищній раді, якою так часто дорікають Попеличу була створена тільки на папері, бо так було потрібно тодішньому головіВоловецької РДА Ковбаску, щоб показати свою плідну роботу в районі. Натиснули на кожного з депутатів щоб отримати підпис. Ця так звана фракція жодного разу не збиралась і не вирішувала ніяких питань, не було жодного спільного голосування як фракції і це можуть підтвердити депутати селищної ради. Тим більше варто відмітити що на час створення фракції там не було жодного члена ПР. Так що як бачите сенсація яйця виїденого не вартує. А якщо більш широко брати проблему то у більшості людей які є зараз на слуху в області є багато фактів у біографії які б тепер дуже хотілось забути, а ще краще щоб забули про них люди, думаю що це стосується і шановного люстраційного комітету.


Майдан  22.03.14 12:50

От викинули силою Ващука і шо дальше? При кому почалися ремонти? Виділення коштів, при кому почали діяли програми обміну студентів? При кому виділялися реальні грантові кошти на універ? Тіпа зараз все так і наладилося? Ну покладіть алкаша Вегеша, який тупо бухав, а всьо розвалювалося. покладіть Смоланку, аби для свої молодої подружки чергову кандидатську організував.....
Успокойтеся бо буде пізно!


Майдан  22.03.14 12:49

Питання до Люстраційного комітету - По вашій логіці, якщо людина працювала в старій владі, так її сімю депортувати із України? Тоді треба і на роботу не влаштовувати. Преважна більшість Свалявщини не проти Дрогобецького, який реально зробив багато доброго як в Поляні, так намагався робити позитивне в Сваляві! Запитайте вчителів, медиків, роботяг! А не бігайте і на бабки бандюків нинішіх пресуйте неугодних! Ви так долуструєтеся, шо самі попадете під люстрацію, за безпредєл!
Нашо міняти то, шо нормально працює? У Сваляві люди хочуть лишити Дрогобецького далі керуваи, а три непортріба рішили поцарювати і каламутять воду! Схаменіться вже, начніть із Себе, бо до Люстраційного комітету тоже багато запитань! Ті шо були в реальній бойні або померли за Україїну. або лікуються, або вже працюють, а такі як у нас приспособленці-люстратори зараз займаються тупо політичним рейдерством. От викинули силою Ващука і шо дальше?


масний  22.03.14 12:36

а по Тячівському району яке прийнято рішення