Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО)

Uzhgorod.in  19 июня 2014 23:50  236372236 3673097
Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО)

Сегодня вечером Правый сектор Закарпатья посетил с «горячим визитом» игорный зал в гостинице «Закарпатье».

«Игра» на автоматах была непродолжительной, но достаточно результативная - сами видите в видеофакте.

 

Мотивация у парней из Правого сектора проста: игорный бизнес в Украине запрещен, а то, что дельцы маскируют дело под «лотереи» и т.п. - сути не меняет. Вот и решил Правый сектор бороться по-своему - когда соответствующие службы не могут справиться с контролем.

После «терапии», не избежав довольно эмоционального общения с ответственными за автоматы, владельцами или их представителями, парни дали объяснения относительно инцидента в горотделе милиции. Последняя же вынуждена была задокументировать факт работы игровых автоматов в комплексе «Закарпатье».

 

.

 
Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО) (IMG_8601)
Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО) (IMG_8607)
Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО) (IMG_8610)
Кувалдой по игорному бизнесу: Правый сектор разгромил автоматы в «Закарпатье» (ФОТО, ВИДЕО) (IMG_8618)

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (36)

вова  05.05.15 22:33

а менти-п.... це все кришують........


Вуйко Юзьо  03.05.15 15:47

Ще би так з магазинами зробили що продають алкоголь та цигарки. Молодці хлопці з ПС. Слава Україні!


общественность  21.06.14 16:49

всем приверженцам пс, советую сушить сухари,так как светит им за эту клоунаду от 5 до 8 лет,за групповой разбой,хулиганство и ущерб в особо крупных размерах,глуппые псы,дали пару копеек и те за показуху на камеру готовы на будь что,все ответят за свои деяния.


феміда  21.06.14 11:51

Згідно закону України, ліцензія діє до прийняття нової ліцензії, або до заборони дії ліцензії. В закладі був папірчик з розясненням міністерства фінансів. Але то треба було читати, а у гостів з цим проблеми...


Вуйковиви  20.06.14 20:14

У "папірьові" написано, що діяльність лотерей підлягає ліцензуванню і робота операторів дозволяється тільки за наявності відповідної ліцензії. В даному випадку термін дії ліцензії закінчився у березні. Чи для вас є якісь інші папірі?


Вуйкови  20.06.14 17:27

Узьми папірь та почитай, кить знаєш читати!!! У інтириті ушитко пише про тоті термінали, дозволы, ліцензіі... законно,- низаконно!!! Ци ви такі же быдла, як тоті ПС...


Вуйко  20.06.14 17:19

Петя, не можуть апарати бути легальними, кидь они під забороною. Усі ігри на гроші - поза закономі. Ти ще скажи, що є легальний амфетамін і нелегальний. Не сміши курей!


феміда  20.06.14 16:34

У нас люди звикли шукати винного. А ніхто не подивиться на себе. "Іване, чомись такий дурний? Бо м бідний.! А чомись бідний? Бо м дурний!" Вот від москалів набрались,- Іванушки- Дурачки! А винувата у всьому Америка!


феміда  20.06.14 16:30

Надія, то шо ти невміеш вибирати чоловіків твоя особиста справа. Не варто перекидувати це на апаратчиків. Якшо людина "слабак" йому нічого не поможе! Пропє, проіграє, на шлюх спустить, невдало інвестує..... "лох,- это судьба!" Ніхто нікого за руку нікуда не веде.


гот  20.06.14 15:43

маща ребята, так держать. валите етих пи***в))


общественность  20.06.14 15:40

в эти залы Шони никого за уши не тянут,если люди так отдыхают то это ихнее право,а больные люди им все равно где деньги потратить,не будет залов,будут в карты играть на деньги,у каждого свое понятие об отдыхе.


Надія  20.06.14 15:38

Слава Богу, що в нас є такі хлопці, які боряться із цим злом, яке кришують менти. Мій колишній чоловік став азартно залежним і програв в цих апаратах нашу квартиру і я була змушена переїхати з двома малолітніми дітьми до матері, це в результаті призвело до розпаду нашого шлюбу. Нашій сім'ї це зло принесло багато горя, тому особисто я дуже рада, що нарешті знайшлись люди, які зачищають Ужгород від ігрових апаратів.
Слава Україні!!!


общественность  20.06.14 15:32

и пускай напишут и признают если смелости хватит,как сами признались,что перепутали адрес,а кричать героям слава,так то каждый мастак...


Шоні  20.06.14 15:29

феміда, а ти персонально там спускаєш свої гроші? Я тебе прошу, присядь на цю благородну справу, через місяць поговорим. (якщо будеш мати з чого комент залишити)


общественность  20.06.14 15:28

пускай эти щенята выложат видео,когда с них маски срывали и как они пытались по быстрому убежать,насрали и убегают как перепуганные,ответственность не за что не неся,и весь их словарный лексикон это-ярошь и игровые аппараты,беспредела хватает на востоке,тут дадут им отпор,люди заплатившие за лиценцию и работая офицально,платя налоги не будут этого терпеть.


феміда  20.06.14 14:15

Скільки сімей розпалось ізза алкоголю? Скільки людей пропили все до останньої табуретки. Пішли разом розгромим всі абецешки і супермаркити!!! Можу продовжити наводити приклади. Ігорний бізнес є, був і буде! Всі роки заборони він був в тіні. Лиш правоохоронці з цього мали зиск. А фірма яка вирішила легалізувати цей бізнес, вивести з тіні законним способом, неугодна комусь... невигідно давати працювати офіційно.


Феміді  20.06.14 13:47

Ти агітуєш за апарати? А може ще розкажи, скільки сімей розпалося через них, скільки квартир і машин пішло з молотка? Кить ти получаєш з апаратів, то так і напиши.


феміда  20.06.14 13:21

Чи у нас журналісти висвітлюють тіки те за що їм заплатили?!!! Із законом ніхто вже не рахується. У нас тепер ПС закон? І нікого нішо не цікавить! Мабуть у ПС високоосвідчені юристи зібрались. Специ з Українського права....


феміда  20.06.14 13:16

Бачу тут банять неугодні коменти. Свобода слова блін. Журналюги продажні моглиб провести розслідування хто і кому платить. Ламати і кричати всі вміють, а ви заробіть для бюджету бодай гривню. Жоден правоохоронець ні копійки не отримав з даного обєкту. А ви поцікавтесь скільки отримував бюджет і пенсійний фонд. Поцікавтесь хто видав ліцензію і пакет документів для роботи лотоклубу.


Шоні  20.06.14 11:55

Кожен мудак ходить і мовчить, знаючи, що це незаконно. Тепер видно справу, не всі мовчать, а діють. Тим казлам, що говорять про легальність лотерей - почитатйте закон, тільки ДЕРЖАВНА лотерея легітимна, і є чітко визначено та прописано яка вона є. Назвіть цей гральний бізнес хоч Благодійна лотерея, воно суті не змінить. Хороший урок іншим власникам салонів гральних апаратів. супер.


Павлик  20.06.14 11:39

братиш ваще агонь ! милиписьки больше не крышуют конец милиписькам )))


Василь Вікторович  20.06.14 11:24

ПС, ви кращі, хоть хтось взявся за цю гидоту, якщо "влада" з "ментами" очкують. НОРМАЛЬНИЙ люд з Вами!!!


Краснодарець  20.06.14 11:13

Ось тут молодцi ПС, у нас би в Краснодарi також.


Адріан Опачко  20.06.14 10:56

Молодці! ПС у нас правоохоронці, а міліція і прокурватура - продажне сміття!


123  20.06.14 10:38

МОЛОДЦІ! Так тримати!


Правий Сектор  20.06.14 10:08

До всіх завітаємо, хто сам не закриється.
Тим, хто верещить про Схід: половина хлопців, що були на акції щойно звідти повернулася, ще одна наша група нещодавно туди поїхала. Ще питання будуть? Чи ви спите і бачите, щоб весь Правий Сектор туда уїхав?


Леся  20.06.14 9:47

Молодці, ще завітайте на проспект Свободи, навпроти Фокстроту - між кофешопом та галереєю , там теж грають і буде також багато вдячних, як і цю контору закриють


ужгородка  20.06.14 9:39

Я, мешканець, петя, гість- а чого це вас так муляє? По-перше- ідьте на Схід самі, а по-друге було б добре якби хтось із ваших рідних підсів на цю хрень, тоді б ви по другому заспівали...
Хлопцям з ПС і всім небайдужим, хто бореться з цією напастю - велика подяка!


журналіст  20.06.14 9:34

Хлопці - молодці, матеріал - БОМБА!!!


Достали  20.06.14 8:49

Красавчеги! Только так и надо!!! По-другому не понимают ни менты ни эти кровососы. Каленым железом!!!


небайдужа  20.06.14 8:22

Правильно роблять!!! і це б не вони мали робити - а мІлІцІя, ось кому платять!!!!А люди це теж БАЧАТЬ І МОВЧАТЬ, те , що курять в кафешках і надалі....і мене одне цікавать...а чому шановні дописувачі думають, що хлопців не на СХОДІ???ви їх облік ведете?


Гість  20.06.14 2:13

А чого они в масках? Герої хренові !!! Най ідуть на войну там геройствуют , а не дурниці ми ся занімают


Петя  20.06.14 2:09

Я думаю що хтось з них сяде за хуліганку, там легальні апарати , власник буде дурень якщо заяву в ментовку не напише.


мешканець  20.06.14 1:43

сволочі йдіть воюйте на схід... а не рекетирством займайтесь... боретесь з ігровим бізнесом??? хах)) вирішили під себе все загребсти.. можливо ці люди в масках й не розуміють чим войни займається, але на горі хтось добре розкидує карти


марьяна  20.06.14 1:05

шара закончилась!


я  20.06.14 0:11

Чому трощите вибірково? їх як собак нерізаних. Чи інші Вам платять?