Правый Сектор предупреждает! (ЗАЯВЛЕНИЕ)

27 апреля 2014 14:45  568667581 5168414
Правый Сектор предупреждает! (ЗАЯВЛЕНИЕ)

Правый Сектор Закарпатья обратился ко всем гражданам и организациям, которые будут участвовать в акциях 1- го и 9 - го мая.

«Мы хотим отметить , что относимся с уважением и пониманием ко всем землякам и гостям нашего края , независимо от их политических взглядов , но не будем праздно наблюдать за надругательством над государственными символами и откровенной демонстрацией оккупационных флагов и символов иностранных агрессоров.

Мы обращаемся ко всем организаторам и участникам майских акций с просьбой не распространять и не демонстрировать на улицах украинских городов вражеских флагов , значков и наград, в частности таких , как красный флаг Советского Союза , российский триколор и Георгиевская лента .

Мы не имеем никаких предубеждений относительно этих символов как таковых , но сегодня иностранные агрессоры и вооруженные сепаратисты под этими флагами и с этими лентами несут войну на многострадальную украинскую землю. Под этими флагами сегодня звучат призывы к сепаратизму и расколу Украины , поэтому мы не имеем морального права допустить демонстрацию этих символов на наших улицах.

Также обращаемся к милиции и СБУ с просьбой проводить разъяснительную работу по недопущению разжигания вражды и провоцирования конфликтов во время мирных демонстраций.

В свою очередь , бойцами Правого сектора будет осуществляться патрулирование мест проведения массовых мероприятий с целью недопущения провокаций со стороны пророссийских провокаторов и сепаратистов.

Еще раз подчеркиваем , что откровенная демонстрация российских и советских флагов , георгиевский лент будет расцениваться нами , как поддержка иностранного агрессора и призыв к сепаратизму» , - говорится в обращении , подписанном руководителем Правого сектора Закарпатья Александром Сачко .

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (51)

василь  25.03.15 7:57

Кучка дебилов. Если правительство не в силе справиться со своими проблемами то это не вина народа. Ни кто не давал вам права запрещать нашим дедам отмечать этот праздник. Они заслужили это


****  05.10.14 19:23


УНСО в Америці і редакція СВОБОДА - Ви маєте відношення чи ні? ? ?







Клим  01.05.14 15:45

Ви занадто багато на себе берете, панове з ПС! Браття - закарпатці, мені здається нас починають утискувати на нашій землі! Сьогодні не можна вийти на Свято Перемоги, а завтра вони заборонять нам святкувати день міста? Бо воно не українське і українським стало після 1945? А згодом начнуть нас "через фільтр українства" пропускати - хто не чистий українець у 4 поколінні, той "Чомодан. Вокзал. Росія" Чи як?


ужгородець  01.05.14 13:27

Цей правий сектор уже починає діставати своїми заявами. Хто такий правий сектор? Банда самозванців. Свої заяви та попередження собі в клубі таких же ідіотів почитайте. Ветерани вийдуть, як бажатимуть і з символікою, медалями і знаменами - як вважатимуть за потрібне. Сашко на тебе чатує доля Сашка!


Владимир  01.05.14 12:41

Кто такие эти "Правый сектор" что будут запрещать людям и ветеранам отмечать эти праздники как они этого хотят и привыкли это делать??? Наши деды заслужили это право.


Я  01.05.14 0:53

Як це вони збираються "не допустити демонстрацію цих символів". Що будуть у людей прапори забирати чи ордени зривати? Це свято Великої Перемоги, а не сепаратистських намірів. Правосектанти, охолоньте трохи. Хочете екстриму - вперед до Донецька та Лугнська (якщо в штани не накладете). А вже по всьому і-нету гуляло відео, як ваші боягузи віхрещувались від допомоги своїм же на Сході. А День Перемоги ветерани святкуватимуть так, як вважають за потрібне, а не так як їм диктує зграя навіжених шмаркачів у балаклавах.


Наташа  30.04.14 13:59

Раз такое публикуют, значит это кому-то надо. Дешевая интернет-газетенка.Продались полностью, совести вообще нет. В Ужгороде всегда праздновали с почестями 9 Мая, я сама лично видела возле могилы плачущую женщину, отец которой погиб в боях за Закарпатье. Мы надругаемся над этой памятью?
И вы еще вовсю пиарите это! Стыд и позор, нет объективности.


Ветеран  29.04.14 12:23

Ета Ваша ЗАЯВА полный дебелизм ! Пройди через то , что они пережили, потом заявляй ! Уже совсем мозг просрали.


Марк   28.04.14 20:44

Пора бы уяснить Правому сектору, что теперь его предупреждают. Зарвались пацаны. Заигрались в "Зарницу".
Не чіпайте, пам"ять, тих, що загинули за вас, шмаркачі. Манкурти зазомбовані нацистськими ідеями. Хто ви такі щоб диктувати як жити і з якими нагородами ходити ветранам? Що Сачко, не соромно казати, мовляв живеш на пожертви родини та друзів? Нероби, он які ряхи пороз"їдали. Один Бодя чого вартий - горлопан ще той. Нич в житті не робив, тільки язиком плескає, а все туди ж : зелені каштетики та камуфляж начепили, пукалки пневматичні та мисливську зброю взяли і граються в героїв України. Тьфу! Гидко. Тільки й вистачає сміливості щоб проти дідуганів та бабок старих воювати.


я  28.04.14 19:53

b52 і Ната - реальні придурки!!!!!


я  28.04.14 19:39

я в шоці!!!!!!!!!!!!!!! ось, значить, що заслужили наші ветерани?!!!!! це звернення - просто дибилізм!!!!!!!!!!


МВА  28.04.14 10:42

Единую Украину создали Русские и Москва. Никогда Польша не отдала бы Львов, Венгрия Унгвар, а Румыны Буковину. Я живу в 3000 км от Вас. Бываю в Закарпатье, хотя и не имею там родственников. Никаких "интересов" у меня нет. Никогда не встречал неприязни к себе. Думаю, что реально ненавидящих Россию и Русских в Закарпатье не очень много. Тем более, что одно из самоназваний закарпатцев - КАРПАТОРУССЫ. Сейчас "завелись" по Крыму. Я хочу напомнить, что стоящие сейчас у власти, ранее спокойно отдали Змеиный. И тишина .... Не трогайте ПОБЕДИТЕЛЕЙ, даже если Вы были "на той стороне". Успокойтесь. Нам же жить дальше. Если воспрянет Великая Германия никакой Украины не будет. Вы же к России обратитесь.


Горожанин  28.04.14 10:05

Зато можно свастику на рекламном щите на ул. Академика Морозова возле ТОВ "Фишер-Мукачево".


Rusin  28.04.14 1:36

Davno tak ne veselilsija! Eto kakim nado bit hvorim na golovu chtob takie durnitsi pisiat! Oblomali b52 klassicheski!


Стелс  28.04.14 0:33

Обламали b52 як дітвака.


b52  28.04.14 0:13

Мені там завжди раді, а от про лікаря там нічого не знають, але дуже вже хочуть познайомитись... Можете і ви передзвонити, прийти, поспілкувтись, може ще якому новому методу лікування навчать....


Лікар  28.04.14 0:08

Уже допомогли? :-) А ви так переживали. Негарно лаятися. Це шкодить вашому і без того нестійкому психічному стану.


Лікар  28.04.14 0:06

Треба бути наполегливим, дзвоніть. Лікар вам допоможе. Не нервуйтесь так... Може не кнопочки тиснете з нервів? Спробуйте ще раз... Вас вислухають і обов"язково допоможуть. Успіхів у лікуванні!


b52  28.04.14 0:02

Телефон візьми, чекатель.


Дзвоніть. Чекаю  27.04.14 23:59

+38 (099) 016-60-34


b52  27.04.14 23:55

Адресу будь-ласка.


Лікар   27.04.14 23:50

Допоможіть бідолазі b52! У людини загострення!
"...Хвороба характерна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу: ця реальність затягує хворого щораз глибше, в розвинених стадіях перетворюючи його життя на сон. Шизофренік живе в іншому світі — і зовсім байдужий до навколишніх цінностей і реалій....Конфлікт «соціальних упереджень і манії переслідування». Виникає унаслідок того, що будь-яка людина, що знаходиться в конфліктній ситуації, живе в «бойовому» режимі і підозріло ставиться до всього оточуючого..." Приходь, ми і тебе вилікуємо. поки медицина ще безкоштовна


b52  27.04.14 23:39

Для Самокритика від b52 , дуже влучно? Я дивлюсь у монітор, читаю та аналізую, якщо ви впізнали себе, вітаю. Можете скопіювати ще раз і зачитуватись до нестями...


Самокритика від b52  27.04.14 23:33

"...О, вже тобі можна "натягнути" 3 бали, як для зазомбованого маргінала : вже знаєш нові слова і можеш їх відтворити (чи скопіювати) і поставити в потрібному місці.
Більше 3 не поставлю бо циклишся на якихось дурноватих речах, які нігде не звучали, але в твоєму курячому мозку якось завжди присутні в якості постійно поширюваного аргументу.
Йди спати, бо в школу запізнишся".
Дуже влучно. Напевно цей пан писав і дивився у дзеркало


b52  27.04.14 23:29

Історія є не змінною, рано чи пізно все стане явним.
Так, я горжусь своїми пращурами, які воювали і вмирали за Незалежну Україну, єдину, соборну.
А що можеш сказати ти?
О, вже тобі можна "натягнути" 3 бали, як для зазомбованого маргінала : вже знаєш нові слова і можеш їх відтворити (чи скопіювати) і поставити в потрібному місці.
Більше 3 не поставлю бо циклишся на якихось дурноватих речах, які нігде не звучали, але в твоєму курячому мозку якось завжди присутні в якості постійно поширюваного аргументу.
Йди спати, бо в школу запізнишся.


для b52  27.04.14 23:18

Відкриваємо курси історії від b52:
1. Мої героїчні предки.
2. Мої героїчні пращури.
3. Мій героїчний - Я!
4. Як і чому у всьому винувати москалі, нацисти, хортисти та фашисти і всі-всі-всі.
5. Світле майбутнє: "Москаляку на гіляку!"



b52  27.04.14 22:49

Знову 2. Німці були нацистами, італійці були фашистами. Кажу ж - вчи матчастину, бо змахуєш на зазомбованого радянською пропагандою маргінала. Закарпаття захопили угорські війська, які були хортистами. Мої пращури воювали з тими, хто сіяв ненависть, розділяв народи, депортував, вбивав і створював штучні голодомори-геноциди. Воювали з тими хто дотепер бреше і пропагує нісенітниці в , які ти віриш чи підтримуєш. Висновок один - ти є той хто, не знає історії , визначень, понять (не зековських), поширює заєложені догми радянської пропаганди часів Холодної війни.


для b52  27.04.14 22:44

Може назвеш тоды прізвища своїх "героїчних" родичів? Чи з під мамчиної спідниці спідручніше підгавкувати? ти-то що сам особисто зробив за 20 з гаком років незалежності? Знову "кляті москалі" заважали? Чи тут у владі були москалі? Чи москалі голосували на виборах за 200 гривень?


for b52  27.04.14 22:44

Ви би посоромились так про покіїників писати, вони вже давно в землі спочивають, а тим кто живі дайте спокійно дожити віку "патріоте України". Вони і без вас свої гріхи знають и відчувають краще за вас. А вам побажаю тільки побільше здорового глузду та поваги то старших, які вони би не були, і що би вони не скоїли. Тому що, коли небудь ви “пане Патріоте України b52” теж будете пенсіонером. Коли вам підліток в автобусі місце не звільнить і назве вас “бандеровською сволотою”, а не “воїном борцем за свободу незалежної України”... Вам буде на душі дуже тяжко.
До речі про матчастину, відкрийте український підручник по історії і подивіться в якому році Закарпаття приедналось до України.


для b52  27.04.14 22:41

Німецькі фашисти захопили Закарпаття, проти них воювали радянські війська і визволи його від них. Твої пращури воювали з радянськими військами. Постає питання: на чієму боці вони воювали, якщо воювали проти радянських військ? По лізіці - за німецьких фашистів.


b52  27.04.14 22:35

Дурнику, це ти сидів і боявся носа висунути з-під мамчиної спідниці, а люди в лісах під синьо-жовтим прапором наглядно демонстрували радянській владі що вони про неї думають... Представники моєї родини були серед них, багато загинуло але й повернулись із Сибіру. І все-таки добились що радянсько-окупаційна мерзота вступилась із цієї землі. А Закарпаття належить до України і закарпатцям, всім хто хоче тут жити, працювати а не провокувати .
Для Цікавого : подивіться скільки прийде людей з реальними бойовими нагородами (буде 2 жіночки, в минулому році було 5, нажаль) а всі інші з ювілейними і за "заслуги". Якщо не розумієтесь в темі - вчіть матчастину.


Цікавий  27.04.14 22:31

b52. А з чого взяли що "реальних ветеранів не залишилось"? Зайдіть у раду ветеранів і попитайтесь хто де воював і хто з них живий. Скільки серед них "НКВДти, особісти, і інша сволота"? Що ви зробили в житті щоб ТАК говорити про всіх ветеранів, які залишилися в живих? Подивіться їм в очі. Якщо, звісно, мужності вистачить.
Так можна виростити націю манкуртів, слухняних "нациків" с олов"яними очима, без душі і пам"яті, без поваги до стариків та немічних... Історія вже пам"ятає такі приклади.


для b52  27.04.14 22:25

А де ти і твої однодумці були 70 років при СРСР? Кишка тонка була, а тепер гонор появився? Чому твій дід Сталіну прямо в очі не сказав, шо він окупант і хай уберається нахер звідки прийшов? в чому причина? Чому 20 років незалежної України мовчали? Тут взагалі важко тебе порозуміти, кому повинно належати Закарпаття - Чехам, Словакам, Україні чи Мадярам? Точно так ділиш Україну як і москва. Ти ще Москву почни ділити, захисти там тих закарпатців шо на заробітках. Подуріли в корінь.


b52  27.04.14 22:15

Цікавому : Ви ніколи не задавались питанням : чому реальних ветеранів Другої Світової війни практично не залишилось? Той хто воював і в ньому наробили "дірок", перемезлих, недоїдавших - не залишилось на сьогоднішній день. Хто є - НКВДти, особісти, і інша сволота , яка гнала на бойню цвіт націй. Вони вижили, бо були в тилу, на їх руках кров сотень, тисяч вояків (дітей по-суті) . Ми маємо тепер вшановувати вбивць із заградотрядів, вертухаїв із ГУЛАГа, і іншу наволоч?


віра  27.04.14 22:14

Я ні слова не сказала кривого про ветеранів .... боже упаси (низький їм уклін)
Я сказала про символіку яка в силу обставин які склалися тепер не є так би мовити правильною чи доречною чи гуманною.


Цікавий  27.04.14 22:09

b52, а які окупанти вам більше до вподоби? Польські, австрійські, словацькі, російські? Ви теж будете "старпером" і дай Боже щоб онуки поважали вас так, як ви поважаєте цих старих людей.


Цікавий  27.04.14 22:09

b52, а які окупанти вам більше до вподоби? Польські, австрійські, словацькі, російські? Ви теж будете "старпером" і дай Боже щоб онуки поважали вас так, як ви поважаєте цих літніх людей.


віра  27.04.14 22:05

я вибачаюсь за повторення... не навмисно


b52  27.04.14 22:03

Визволитель той - хто визволив і пішов собі додому. Окупант - "визволив" і залишився командувати на "визволеній" території. Так що забирайте своїх старперів-окупантв і валіть в паРашу, там собі оспівуйте і вітайте з перемогою у ВВВ.


Дмитрий   27.04.14 21:58


Пані Віро! Ну навіщо ж аж чотири рази повторювати? І не треба розписуватися «практично за всіх закарпатців», що ніби-то нервово кліпають на російську мову (а тих хто кліпає, треба проконсультувати у лікаря – борони Боже щось небезпечне з оком чи з нервами ). З яких пір проявом патріотизму є зневага до пам»яті людей, що загинули під час ВВВ та до тих небагатьох ветеранів, що живі дотепер? Невже прояв патріотизму в тому, щоб очманіло кидатися «як бик на червоний колір» на ветеранські нагороди та символіку Перемоги? Ці люди заслуговують елементарної поваги.


Дмитрий  27.04.14 21:57


Не надо Закарпатье превращать в Крым или Донецк! Русский, украинский, венгерский, ромский, румынский, словацкий и т.д. языки здесь всегда воспринимались с одинаковой толерантностью. А если у кого-то проблемы с головой и он убежден что патриотизм - это викрики «Хто не скаче,той москаль» или «Москаляку на гіляку», то он очень и очень заблуждается. Любовь к Украине, к родной земле, к ее культуре, традициям в первую очередь – это любовь и уважение к людям которые здесь живут. Уверен, что многовековая мудрость закарпатського народа не позволит поддаться на провокационные заявления таких «Сачков», а правоохранительные органы смогут сдержать вонствующих молодчиков от неадекватних действий по отношению к ветеранам и их родным.


b52  27.04.14 21:51

Приходьте всі з колорадськими і кривавими шматами , з брязкальцями освободітелей, внуки ординців позорних. Все вам пояснять, втовкмачать у ваші недобиті шовіністичні довбешки, приходьте, бит на всіх вистачить. Каски або горшки своїх нелюдів предків не забудьте, може вам знадобляться, байстрюкам москальським, будуть вам, і ріки, і сніги, нелюди ординські.
Welkom russian bastards


Ната  27.04.14 21:34

С такими патриотами и врагов не надо !


віра  27.04.14 21:26

Скажу так
До недавна практичн кожен закарпатець ніколи навіть не кліпнув коли поряд почув російську угорську словацьку чи румунську мову .. А з тих пір як в криму з'явились зелені чоловічки і почали зростати проросійські настрої ...я думаю практично кожен закарпатець почав нервно кліпати коли поряд чує російську мову .... Тепер нас в силу обставин почала нервозити що мова що символіка і зовсім все, що пов'язано з Росією.....Тому тут справа не у ветеранах а в символіці на яку нормальний патріот зреагує як бик на червоний колір


зоря  27.04.14 20:27

Правий сектор провокує і розпалює ворожнечу.
Бреше, аж себе не пам'ятає.


Ната  27.04.14 20:05

США:

Школа. Идёт урок патриотизма.... По классу ходит здоровенный учитель с грозным взглядом.

- Дети!!! Сегодня на уроке изучаем флаг Русских...

-Как вы думаете, что значит красный цвет на флаге Русских???

Лес рук....

-Бил!!! Отвечай!!!

-Красный цвет на флаге русских, означает цвет крови, которую мы будем пускать из их горл!!!!!!

-Молодец Бил!!! Отлично!!!

-А как вы думаете, что значит синий цвет на флаге Русских???

Лес рук....

-Ну давай Джордж!!! Отвечай!!!


Ната  27.04.14 20:04

-Синий цвет на флаге Русских, означает цвет рек, в которых мы будем топить Русских!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Правильно Джордж!!!! Отлично!!!!!!

-А что вы скажете про белый цвет на флаге Русских?????

Тишина....... Все поникли.... И только Вовочка, сын Русского эмигранта, тянет ручонку.... Учитель от безвыходности поднимает Вовку...

-Ну давай Вован, отвечай!!!!!!!

Вовка не спеша...

-А белый цвет на флаге Русских, означает цвет белого..... холоднючего Сибирского снега........ который вы все За*бётесь кидать лопатами за свой гнилой базар.....!


Ната  27.04.14 19:46

Ура,дождались !Быстро,доходчиво объяснили быдлу ,что такое свобода,демократия,право выбора. А то совсем распоясались : праздновать день Победы,геогиевскую ленточку надевать......Приказано же вам всем вычеркнуть из вашей памяти и памяти ваших детей Победу ! Не было войны, не было Победы,а была оккупация российских сепаратистов.И гнали эти сепаратисты немца и через наши земли, но за аренду,суки, и тогда не заплатили..Мы все получили то ,что заслужили. Раньше слушали указы партии,не геологической,ну а теперь наш бог и царь --ПРАВЫЙ СЕКТОР !И шансов ослушаться нет.


Клоунада  27.04.14 17:49

Пусть Сачко пойдет со своими боевиками и забросают коктейлями Молотова пиццерию Совок :)


Дмитрий  27.04.14 16:18

У меня дед погиб на фронте защищая от фашисткой сволочи страну, а ЭТО будет мне указывать имею ли я право почтить память погибшего деда. При чем тут Путин и Россия? Вы что уже совсем мозгами поехали?!! Уважайте стариков-ветеранов, которых осталось пару сотен на Закарпатье. Задолбали своей политикой... В Закарпатье никто никого не призывает к сепаратизму и не надо страдать параноей. Люди тогда гибли за то, чтобы вы сейчас былит живы и и свободны. Неужели страх перед десятком ряженых псевдопатриотов заставит людей потерять память и совесть перед ветеранами, которые еще живы? Не удивлюсь если эти полоумки еще памятник на границе свалят и расскажут, что "ЦЕ ГІДНА ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"...

]]>