Школьный бунт продолжится в среду

uzhgorod.in  28 октября 2013 13:13  72149354 850115
Школьный бунт продолжится в среду

Школьники с транспарантами сделали еще один почетный круг по городу и, далее скандируя "КА НИ КУ ЛЫ!", начали понемногу расходиться.

В колонне из числа участников на Почтовой договорились встретиться в среду, 30 октября, в 9.00 на том же месте. В тот же день состоится и исполком, который, вероятно, рассмотрит и тему каникул.

Как мы сообщали, мэр отказался созвать внеочередной исполком.

А тем временем родители в соцсетях сообщают: в школах начались «карательные» меры: вычисляют протестующих и выясняют, по каким причинам ученики отсутствовали в школе.

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (8)

Мамама  30.10.13 10:51

Дивишся, читаєш і думаєш, чому ми батьки спокійно здаємо гроші на ремонти класів і шкіл, ремон опалювальної системи, нові вікна, парти, стільці та шкафчики, шкільні підручники і т. п. По нашим міським школам і садочкам водять делегації, а міська влада розказує як Вона багато зробила і робить. Але ми всі знаємо, що стан освітніх будівель в більшості підтримується за рахунок батьків та колективу закладу, а не за бюджет міста - «Ми (батьки) маємо розуміти». І те що вони не розвалились персональна заслуга кожної родини де ріс, або росте школяр. Якщо ми мовчимо, слава Богу що діти не мовчать. Чому вся Україна може собі позволити канікули дітлахам, а Закарпаття (як не самий холодний регіон) ні? Думаю відповідь кожний сам дасть.


Super Mario   29.10.13 14:21

Шановні школярі!
На чорта ви лізете з перед батька в пекло? В вас канікули не забоали, а перенесли! Нащо робити бунт?
І не потрібно скаржитись що ви сильно втомились. Бо ніфіга:) ніфіга ви не учитесь, а як скандалити так зразу і всі.


Провокаторша  29.10.13 9:15

Утром по первому российскому каналу показывали наш горсовет и митингующих. Витька пиарит Ужгород,аж в Москве засветились))))


Ужгородка  28.10.13 19:09

Я поддерживаю учащихся.
Надо честно признать , что подрасло новое поколение. И сегодня оно дало реальную оценку власти. Это уже ветер перемен в обществе. А что касается "карательных" операций, то есть в школах родительские комитеты , которые могли бы взять на себя функции урегулирования, а не только сбора денег.


Адміну  28.10.13 17:41

До чого закликаєте школярів? Не пишіть дурне, нічого НЕ продовжиться, продовжиться навчання.


gingercat  28.10.13 15:39

если родители в курсе почему и где был их пребенок- какие карательные меры? записка родителя с обьяснением, или по семейным обстоятельствам- и пусть попробуют покарать((( страна ужасов(


Pavel  28.10.13 13:35

4) Дуже шкода що Закарпатське (або в даному випадку Ужгородське) керівництво так "некоректно" приймає рішення. Якби вони вирішили і завчасно попередили (і саме головне обгрунтували), то ніяких бунтів не було б ... Та навіть якщо б спробували вийти і пояснити своє рішення... але ж чомусь не вийшли?

5)Дуже цікаво подивитися в якому ракурсі цю новину покажуть на телеканалах 1+1 та ICTV (ці телеканали були присутні на події, але нажаль інтервю вони брали у людей схожих на ромів, з якими потім і асоціюється наше Закарпаття)


Pavel  28.10.13 13:34

1) Школи в любому випадку приймуть якісь "каральні" міри, інакше їх самих покарають (хоча мені здається їх в любому випадку покарають)

2) Радує те що молоде покоління вміє відстоювати свої права, але бентежить факт що їх до цього дуже добре підготували (з юридичної точки зору). Дуже шкода що вони не розуміють що роблять, це тривожний дзвіночок який треба сприйняти серйозно.

3) Завтра школярі знову вийдуть на мітинг, тому що вони будуть хоть проти чого мітингувати лиш би не йти на уроки