Печально известный Павлей хочет забетонировать все скверы Ужгорода? (ПРОЕКТ)

uzhgorod.in  11 октября 2013 15:54  71147894 1248650
Печально известный Павлей хочет забетонировать все скверы Ужгорода? (ПРОЕКТ)

В распоряжении uzhgorod.in оказался еще один проект архитектора Владимира Павлея. На этот раз, похоже, речь идет о скверике перед медицинским факультетом.

Вот так печально известный "мастер" увидел перспективы этого уголка Ужгорода. Очевидно, уничтожить свободную территорию на Народной ему мало - есть амбиции порезать на куски и закатать в бетон все зеленые газоны города.

Просим соответствующие службы прокомментировать этот факт, эту публикацию считать запросу.

Печально известный Павлей хочет забетонировать все скверы Ужгорода? (ПРОЕКТ) (1rqnpO7gYoc)
Печально известный Павлей хочет забетонировать все скверы Ужгорода? (ПРОЕКТ) (BNWcdQCdgUw)

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (12)

УЖГОРОД  12.10.13 16:00

На фото точно не парк Масарика.......так як там поряд є двох поверхова будівля.....щось тут не чисто....і чехи напевно недозволять памятник свій туди-сюди переносити. Може з Пушкіним перепутали))))


УЖГОРОД  12.10.13 15:56

Краще ззаді будинку на проспекті Свободи 51 залийте бетоном дорогу, а то там не можливо їздити та ходити із-за ям, а так напевно Павлей прикупив собі бетонний завод чи має друга.ось і треба якось осовоїти міські гроші з відкатами.


горожанин  12.10.13 0:22

Любовь к Ужгороду , к сожалению, не гарантирует наличие вкуса. В проекте нет бетона, там есть только шашка. Это раз, Во вторых после установления на площади памятника Шевченко площадь требует кардинальной реконструкции и ее часть перед медфаком тоже. Что плохого в том то там будут лавочки? Что плохого в логически завершенном архитектурном ансамбле? И если кому-то это нравиться - значит, по мнению "спасателей" он не любит свой город?


Ужгородець-Галаго  11.10.13 23:46

Пропозиція цікава. Люди не повинні ходити газонами, а зараз там протоптані стежки. Та й що поганого у тому, що студенти мали би лавиці, де могли би присісти та тусуватись між парами. Тай ужгородцям це би сподобалось.
Масарика чипати не потрібно вже. А місце для памятника - для Крупки підходяще дуже. Треба там памятник Франтішку Крупці поставити.


Париж - Берлин  11.10.13 23:19

ужгородка, Ви не праві. Рошен і пам9ятник знаходяться в різних місцях. Сквер Масарека з одного боку дороги на міст, а площадку Рошен хотіли перенести в Ротарійський сквер, з іншого боку дороги. Там і було забетоновано площадку, вона там і досі порожня. Тому переносити Масарека нема необхідності.


ужгородка  11.10.13 22:51

Наскільки я знаю, перед медфаком був намір поставити погруддя Крупці и перенести туди погруддя Масарика, бо в той сквер, де він зараз хотіла перенести площадку Рошен, так як ділянку, де площадки зараз продали під будівницство торгового комплексу. До речі, чехи цю ідею дуже підтримували в той час, навтіь щось там спонсорували


Вітаючим ужгородцям  11.10.13 21:56

Якщо всі настільки глибоко в курсі того, що відбувається, то поясніть, що робить пам'ятник Масареку на цьому проекті, коли він встановлений вже в сквері?


ужгородка  11.10.13 19:50

Так там і так доріжки поперек протоптані. А так будуть ходити як люди, а не як осли. До речі, так цікаво. Цей проект був опублікований ще рік тому. А наші журналісти тільки зараз, як жирафи, зреагували. Вішають на того Павлея всіх собак. І той проект, щи Диба там опублікував - робив не Павлей. А як раз ті специ с Про Убре, які так "борються за арх. спадщину"


Париж - Берлин  11.10.13 17:46

100% перенести хочуть. Порівняйте пам'ятники
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/e/e1/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B4%D1%8F_%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D1%83_%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%83_%D0%A3%D0%B6%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4_2012.JPG


Париж - Берлин  11.10.13 17:42

Чому мені здається, що пам'ятник Масареку, а шматок землі вказано вірно - медфак? Зібрались перенести Масарека і забудувати той сквер?


Небайдужий  11.10.13 16:41

Чомусь оце бажання позбавити й без того практично повністю сірий бетонний Ужгород останніх клаптиків зелені мені видається бажанням проявити власні комплекси, система яких вже давно претендує на абонемент у закладі на Електрозаводській вулиці