В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО)

ОСО УМВД Украины в Закарпатской области  4 мая 2013 08:56  302435001 2935659
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО)

 В пятницу, 3 мая, в Ужгороде состоялся календарный матч чемпионата Украины высшей лиги по футболу между командами «Говерла» Ужгород - «Карпаты».

Эти поединки между принципиальными соперниками-соседями (их еще называют Карпатским дерби) всегда носят напряженный характер. Несколько лет назад фанаты "Карпат" устроили на ужгородском стадионе и вокруг него настоящее побоище, которое пришлось усмирять милиции. Чтобы не случилось беды и на этот раз, для обеспечения правопорядка во время матча на стадион в Ужгород были стянуты около 940 работников ОВД по всей области.

Сначала все было спокойно, пока во втором тайме ужгородцы не вышли вперед со счетом 2-1 (так матч в конце концов и закончился). Львовские фаны начали зажигать и бросать на поле пиротехнику, а 6 из них, сломав забор, покинули свой сектор и выбежали на беговую дорожку.

Чтобы не допустить массовых беспорядков, в сектор с львовскими болельщиками оперативно было направлено силы милиции, в частности бойцов спецподразделения «Беркут», которые образовали живую цепочку. Шесть радикальных болельщиков милиционеры задержали и доставили в медучреждение для определения состояния алкогольного опьянения, после чего на них был составлен протокол об административном правонарушении по ст.173 КУоАП (мелкое хулиганство), сообщает начальник Ужгородского ГО УМВД подполковник милиции Евгений Калитич.

Основную же массу львовских болельщиков (а их в Ужгороде всего около 600 человек) под охраной милиции доставили в автобусы, а тех, кто приехал поездом, сопровождали на железнодорожный вокзал Ужгорода.

Массовых беспорядков в Ужгороде не допущено благодаря профессиональным действиям сотрудников милиции. Вместе с тем, в Ужгородский горотдел милиции обратился с заявлением директор КП «Стадион Авангард», который сообщил о том, что во время проведения футбольного матча между командами «Говерла» - «Карпаты» фанаты львовского клуба повредили имущество стадиона, в том числе 25 погонных метров металлической стены, 40 метров забора и 17 пластиковых кресел. Сумма нанесенного стадиону ущерба пока подсчитывается.

Есть пострадавшие и среди самих правоохранителей. Один из тех, кто был в живой цепочке милиции, а именно помощник участкового инспектора из Мукачевского горотдела в звании сержанта милиции, получил от брошенного в него кем-то из фанатов пиротехнического средства ожоги ноги, руки и повреждения форменной одежды.

Данные события внесены в Единый реестр досудебных расследований, обстоятельства дела должно выяснить следствие.

В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол2)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол4)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол1)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол6)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футтбол3)
В Ужгороде фанатов «Карпат» усмиряли тысяча милиционеров. Один правоохранитель пострадал (ФОТО) (фанати) (футбол5)

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (29)

Кельт  06.05.13 20:18

Вася,ти не ліпи дурниць)ми навіть нікого не знайшли з вас за цілий день))


ультрас FCKL  05.05.13 14:22

ого, у циганів навіть є інтернет! дожились...


СС Галичина  05.05.13 12:36

Вася, дуже правдоподібна історія. Впевнений, що все так і було. Розкажи її циганам на базарі.


СС Галичина  05.05.13 12:20

Так так, потішся рахунком )) .


Галичині  05.05.13 12:01

Так судячи з рахунку, власне, задоволення від орального сексу отримав Ужгород... Прикро, що львів"яни дали привід ТАК згадувати про себе. Очевидно, львівська інтелігенція втратила інтерес до свого футболу.через фігньову гру!!!


Вася - Кельту  05.05.13 10:52

Кельт, а ти герой? Нападати організованою групою в 30-40 чоловік на одного-двох, це на твою думку героїзм? Тоді мені тебе щиро шкода. Це називається - стая шакалів, а не героїзм. Треба було показати, які ви герої та піти такою організованою групою проти такої ж організованої групи - виручати своїх дружбанів. До речі, особисто бачив, як один із тих "героїв", коли його мени вели до машини, плакав: "Панове, я хорошій, я хорошій, я не вам дупу показував, а своїй команді за те, що вона програла!" Теж мені - герої!!! ))))))))))


Ужгородец  05.05.13 2:01

Умники "не поляки" учите историю своего города,позор вам и ваше счастье что вмешалась милиция а то уменьшилось бы у фанов карпат на пару отморозков


Адмін  04.05.13 20:40

Коментар видалено


FCKL  04.05.13 20:12

Мусара самі винуваті... нєфіг було провокувати нас... а щодо того що львів'яни це поляки - це повна хрєнь! Я українець - і пишаюсь цим, а ти Вася якщо вивчив українську мову, то не вважай себе таким крутим. Я впевнений що ти розмовляєш "закарпатським суржиком"!


Кельт  04.05.13 20:00

Вася,ну то шо ж ти такий герой,не зміг захистити честь свого рідного міста,а сидів дома як останній сцикун?))


Вася - Кельту  04.05.13 19:42

Я не бидло, щоб ходити по центру міста та поводити себе як горилла, яку випустили із зоопарку. Якщо для тебе це норма, мені шкода тебе і твоїх нащадків. ;-)


Кельт  04.05.13 19:40

Вася,герою може я почую відповідь на запитання де ви були?)


Вася  04.05.13 19:38

Принаймні, пишу я грамотно, на відміну від вас. І українську мову знаю набагато краще ніж ви - "чистокровні". Тільки хто чистокровні? Поляки? Але точно не українці. Тому що справжні українці ніколи бидлом, таким як ви, не були. Подальшу дискусію вважаю зайвою, оскільки крім безглуздих образ я нічого не прочитаю. Мені соромно, що у країні, де я живу, є такі як ви. Щасти вам.


Кельт  04.05.13 19:27

"З приводу польщі - це щоб згадали, хто самі такі є, і що на Закарпатті зі своїми націоналістичними гаслами хай йдуть в дупу. А краще на свою вітчизну - у польщу, де їм нагадають, хто вони є насправді." - взагалі нічого не зрозумів!
п.с: "Чого ж решта не вийшла своїх виручати? Сцикуни львівшькі"-герой захисник,де ти був коли по центру твого міста гуляли і в наглу заряджали фанати ворожої для тебе команди??


СС Галичина  04.05.13 19:23

Адмін
Коментар видалено


фанат  04.05.13 19:22

Вася ти тупо закарпутівець неграмотний інтернет воїн !!! твоя гівірла раз виграла і вже пантуєшся!!


Вася  04.05.13 19:15

Тебе, рогуля, вчити - дарма час втрачати. Результату буде - нуль!
Андрію відповідаю: поведінка така, що самі провокують скандали, а потім на форумах скаржаться, які менти нехороші. Якщо приїхали вболівати - вболівайте за футбол, а не провокуйте бійки, не ламайте обладнання стадіону тощо.
З приводу польщі - це щоб згадали, хто самі такі є, і що на Закарпатті зі своїми націоналістичними гаслами хай йдуть в дупу. А краще на свою вітчизну - у польщу, де їм нагадають, хто вони є насправді.


СС ГАЛИЧИНА  04.05.13 19:06

Адмін
Коментар видалено. Хамство


Андрій  04.05.13 19:05

польща до чого??? і в чому проявилась ця поведінка??


Вася  04.05.13 19:03

Не треба писати, що їх спровокували, що їх мусора образили. Самі поводять себе як бидло, а потім ображаються. Мені соромно було на них дивитись на стадіоні і цього разу і минулі рази. Ніхто з фанів інших команд так себе не поводить.


Андрій  04.05.13 18:55

вася, до чого тут польша взагалі . тобі ж ніхто про угорщину не пише, і де ти тут бачив що б хтось з ліьвівських щось "гавкав" на форумі


Вася  04.05.13 18:49

Я - русин! А це - набагато більше українець ніж ти - польшький вилупок. Навіть української мови не знаєте через свою польщу. Требе писати - смердЮчий. Рогуль львівщький.


CC Галичина  04.05.13 18:24

Адмін
Коментар видалено


Вася  04.05.13 18:08

Чого ж решта не вийшла своїх виручати? Сцикуни львівшькі! Гавкати на форумах тільки здатні, да по 30 чоловік одного бити. Їдьте у свою польщу (навмисно пишу так, з маленької та з помилками) та подивимось, як вас там приймуть - як босоту-голоту.


Віталік  04.05.13 17:48

Там менти тупо терпіли,що тільки можуть-купкою на одного при амуниції