В новый учебный год УжНУ пойдет с новым и.о. ректора?

uzhgorod.in  29 августа 2012 16:01  123519771 2520280
В новый учебный год УжНУ пойдет с новым и.о. ректора?

В Ужгороде активно муссируются слухи, что в пятницу, 31 августа, коллективу Ужгородского национального университета представят нового исполняющего обязанности ректора - сейчас еще ректора ЗакГУ Федора Ващука. Нынешнего руководителя УжНУ с приставкой и.о., Виталия Николайчука по этим же слухам просят «уйти». Поэтому новый учебный год старый вуз края может начать с новым наставником, которого Минобразования и руководство закарпатской ОГА давно и настойчиво продвигало на эту должность. Очевидно, стремление получить на выборах покорный вуз у некоторых больше, чем страх получить средоточие бунтов.

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (25)

Вікторія Кудільчак (ЗакДУ)  07.09.12 14:46

Шановні студенти,ви навіть не уявляєте,наскільки вам пощастило з Ващуком Ф.Г. Відтепер студенти,випускники УжНУ відчують справжній смак навчання, він виведе УжНУ на новий, європейський рівень. Вам можна тільки позаздрити!!!!!!!!
Я навчаюсь на юридичному факультеті вже 4 рік і ніколи не платила,а той хто говорить що тепер без грощей не обійтись,що тепер за екзамени треба буде платити більше,дуже помиляється. Той хто хоче навчатись,тому ніколи не прийдеться платити,а інші нехай собі говорять!!!!!!!
На чолі з Ващуком Ф.Г. ЗакДУ процвітало,студенти задоволені були завжди. А тепер нам залишається тільки сльози проливати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вітаю вас УжНУ=((((


Стас  01.09.12 10:28

Адмін, я наприклад, за свій комп нікого не пускаю, щось ти неправду пишеш Пане....


потохи  31.08.12 23:03

До АДМІН! Навіщо писати неправду?


АДМІН   31.08.12 17:51

ДО ВІДОМА УСІХ КОМЕНТАТОРІВ: ВСІ КОМЕНТАРІ, НАПИСАНІ ПІД ЦІЄЮ НОВИНОЮ НА КОРИСТЬ Ф. ВАЩУКА СПРАВДІ НАПИСАНІ З ОДНІЄЇ ІР АДРЕСИ. ПРОСИМО АВТОРА ПРИПИНИТИ ТРОЛИТИ


ЛолШО  31.08.12 11:49

Йому лише туалети там треба зробити людські, і вже на руках носити будуть ;)


препод. УжНУ  31.08.12 10:40

Просто нам уже надоело что у нас ни зарплат (вовремя), ни ректора нормального нет...


ПоЧитатель  31.08.12 10:19

Вижу люди ви повністю без мозку?! Або й правда що одна людина все це писала.


Потохи  30.08.12 21:45

Розумний вчинок Міністерства! Але Федору Григорійовичу, напевне, не легко буде (занадто довго вже в УжНУ панувала халатність). Думаю, він впорається. І залишається тільки побажати йому успіху.


Користувач  30.08.12 19:21

Я можу сказати, що таких якостей справжнього керівника, які присутні в Федора Ващука немає в жодних з кандидатів на місце ректора об'єднаного університету!!!


Користувач   30.08.12 16:36

Ващук достойний на цю посаду. Бажаю Вам успіху.


Користувач  30.08.12 16:12

Будем сподіватися, що так і буде. Федір Григорович дійчно достойний цієї посади. Наведе порядок і в УжНУ. Ось тоді буде видно, хто як керує вузами


Валерій  30.08.12 16:10

Нарешті!!! Ващук, досвідчений першокласний керівник! На мою думку, саме такого керівника не вистачало УжНУ багато років. Безумовно він наведе порядок в УжНУ, тут нічого і сперечатись!


Тося  30.08.12 16:01

Ващук Ф.Г. це людина, яка зможе зробити з УжНУ дійсно європейський, потужний ВНЗ. Успіхів Вам!


Josef  30.08.12 15:59

Схоже, що всі коменти написані одним автором


триставосьмий  30.08.12 15:44

нарешті ВУЗ з багаторічною історією отримає шанс на відродження, а то дивлячись на попереднє керівництво УжНУ, можна тільки здивуватись що він досі функціонує...


лмн  30.08.12 15:39

Ващук -справжній керівник, менеджер з великої літери і особистість, яка дійсно зможе навести лад в УжНУ, краще було б усім.


Ник  30.08.12 15:39

Вот именно! Если бы год назад поставили Ващука , результаты бы были видны уже. УжНУ бы был в рейтинге университетов на 4 месте. Я думаю и условия для студентов были бы созданы оптимальные к 1 сентября. С общежитиями проблем бы не было.


123  30.08.12 15:34

Викладачам ЗакДУ і зарплату виплачують вчасно і стипендію студенти отримують чималу, на відміну від викладачів та студентів УжНУ "(я про кредити)..."


Просто коментар  30.08.12 15:28

-"Если работу закарпатской сети вузов построить правильно, убежден ректор ЗакГУ, ежегодно на развитие высшего образования можно привлекать дополнительно десятки миллионов гривен...."


Светлана  30.08.12 15:24

Надо было сразу Ващука назначать, чего ждать ? Уже бы какой-то положительный резутьтат был виден .


Ольга  30.08.12 15:20

Навести порядок буде не легко, адже стільки років УжНУ свідомо руйнували. Але я гадаю що п. Ващуку це вдасться.


Стас  30.08.12 15:06

Дай Бог щоб п.Ващуку вдалося навести там такий порядок як і в ЗакДУ... зелене світло Вам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Наталка  30.08.12 14:59

Давно пора. У нас тут порядку нема. Була кілька разів в ЗакДУ - є чому позаздрити порівняно з нашим університетом. Якщо і у нас так добре після цього буде - думаю всі студенти УжНУ це підтримають. Наші лише викачують гроші з університету і майже нічого тут не роблять.


Олеська  30.08.12 14:39

Справжнім хазяїнам - зелена дорога!!!


И.О.  30.08.12 7:17

Прочь БОТАНИКА!!!