Марафонні змагання “Стропковська двадцятка” відбулися за участі закарпатців (ФОТО)

За беззаперечної переваги кенійських бігунів 29-річного Мозеса Масаї (фіналіста кількох Олімпіад та бронзового призера чемпіонату світу) та 34-річного Хілларі Кіптум Кімайо пройшли 10 травня вже 35-ті за ліком бігові змагання Стропковська двадцятка. На дистанції напівмарафону (21 км 97 м) африканці впевнено перемогли: Масаї подолав трасу за 1:07.57, у Кімайо результат на 2 секунди гірший. Бронзову медаль виборов найсильніший стаєр Словаччини Тібор Шахайда – 1:08.42. Більшу частину дистанції конкурувати з досвідченими суперниками намагався 24-річний мукачівець Сергій Расчупкін, але «запасу міцності» не вистачило…

Більш успішними цього дня були закарпатські ветерани легкої атлетики. В категорії спортсменів не молодших 40 років ужгородці Орест Баб’як (1:13:49) та Анатолій Малий (1:16:48) зайняли друге та третє місця, а 57-річний Дмитро Іваниш (1:26.41) став срібним призером у своїй віковій групі.