«Карпати» – «Спартак – 34:21. На ще один бій киянок не вистачило.

Врахувавши вчорашні помилки, сьогодні «Карпати» в матчі зі «Спартаком» (Київ) взяли ініціативу вже на старті зустрічі й швиденько повели в рахунку. очевидне, гравці отримали «на горіхи» від тренера за вчорашнє тимчасове розслаблення й нині забігали активніше. Після 15-ти хвилин команда вела з рахунком 8:3, навіть попри те, що чимало атак не завершувалися результативно через помилки або вдалу гру воротаря «Спартака».

До завершення тайму перевага Ужгородом над «Спартаком» становила вже 9 м’ячів. Зважаючи, що «Карпати» традиційно в другому таймі грають значно сильніше, в другому таймі на "Спартак" чекала "порка".

Так і вийшло, ужгородки забивали все більше й більше, хоча й важко було сказати, що «Карпати» мали велике бажання розривати суперниць. Подеколи арбітрам навіть доводилося попереджувати суперниць про пасивну гру. Через 15 хвилин другого тайму рахунок у грі вже був 29:16.

Підсумок зустрічі – 34:21. Втім, Київ і не розглядав ці матчі, як спосіб набрати очки. Для них ці ігри були тренувальними й корисними в плані досвіду. Свої завдання команда  вирішуватиме в інших турах. Ну а ужгородкам до оформлення чемпіонства залишається вже зовсім трохи.

Наступний тур «Карпати» проведуть на виїзді в Ірпіні, де 26-27 квітня зіграють з «Податковим університетом»