«Карпати» підтвердили статус лідера сезону

Сьогодні відбулася друга гра між гандбольними командами «Карпати» (Ужгород) та «Спарта» (Кривий Ріг). Нагадуємо, що вчора ужгородки здобули перемогу з рахунком 47:12.

Нинішня гра була, далебі, важчою, ніж вчорашня. Мабуть головний тренер «Спарти» вивів таки певну тактику, бо спартанці не давали спуску «Карпатам». Та варто відзначити роботу ужгородок у захисті і їх швидкі контратаки. Перший тайм завершився перевагою «Карпат» — 21:10.

У другому таймі найбільше овацій глядачів отримала воротар ужгородської команди — Юдіт Балог, котра неодноразово рятувала свої ворота від голів суперників.

На початку другого тайму м’яч ніяк не хотів потрапляти у ворота «Спарти». Аж двічі команду з Кривого Рогу рятувала перекладина. Однак, перемога дісталася ужгородській команді — 38:18.

«Карпати» впевнено лідируюють у Суперлізі. Вони здобувають одну перемогу за іншою. Бажаємо їм і надалі залишатися переможцями.