Іспанія розгромила Ірландію – 4:0 (ВІДЕО)

Наставник іспанців Вісенте дель Боске вгадав із заміною, випустивши на поле Фабрегаса замість автора дубля Торреса. Всього 10 хвилин гри потрібно футболістові «Арсеналу» для того, щоб довести рахунок до розгромного. На 83-й хвилині нападник отримав м’яч біля кута воротарського і з гострого кута вколотив його у дальній кут — 4:0.

У четвер, 14 червня, у Гданську в матчі другого туру Євро-2012 між командами групи С Іспанією і Ірландією чинні чемпіони світу та Європи забили чотири м’ячі у ворота Шея Гівена.

З самого початку іспанці захоплюють контроль над м’ячем, але несильно просуваються далі з центру поля. Проте вже на 4-йхвилині Торрес (Іспанія) забиває гол!
Хаві Ернандес робить передачу на Давида Сільву ближче до кордону штрафного. Футболіст «Манчестер Сіті» може вийти один на один з голкіпером, але Річард Данн вибиває м’яч у підкаті, і він дістається Фернандо Торресу. Той зміщується трохи правіше і в боротьбі зі Стівеном Уордом завдає точний удар під поперечину.
Іспанці змогли подвоїти перевагу на початку другого тайму. Давид Сільва зібрав навколо себе трьох суперників, розхитав їх і лівою ногою несильно, але точно пробив у кут. Гівен був закритий своїми партнерами, тому зреагував із запізненням. 2:0 на користь Іспанії.

Після другого гола ігрова і територіальна перевага іспанців значно збільшилася, ірландці опинилисьостаточно замкнуті на своїй половині поля.
На 69-ій хвилині партнери пасом з глибини вивели Торреса наодинці з Гівеном і нападаючий іспанцівспокійно переграв свого візаві – 3:0. Оформивши дубль, Торрес поступився місцем на полі гравцевілондонського «Арсеналу» Сеску Фабрегасу, і, як виявилося, наставник іспанців Вінсенте дель Боске на100% вгадав із заміною.
Лише 10 хвилин гри знадобилося Фабрегасу для того, щоб довести рахунок до розгромного. На 83-ійхвилині форвард отримав м’яч біля кута воротарського майданчика і з гострого кута вбив його в дальнійкут — 4:0.

Іспанія – Ірландія 4: 0
ГолиТоррес 4, Сільва 49, Торрес 70, Фабрегас 83
ІспаніяКасільяс, Піке, Іньєста (Касорла 80), Ернандес, Торрес (Фабрегас 74), Алонсо (Мартінес 65),Рамос, Бускетс, Арбелоа, Альба, Сільва
Ірландія: Гівен, Cент-Леджер, Уорд, О’Ши, Данн, Вілан (Грін 80), Макгіді, Ендрюс, Кін, Дафф (Макклін 76),Кокс (Уолтерс 46)
Попередження : Алонсо 54, Мартінес 76 – Кін 36, Вілан 45 1, Cент-Леджер 84
Нагадаємо, що чинні чемпіони світу та Європи іспанці перемогли в 14 офіційних матчах поспіль, але ця серія перервалася в дуелі зі збірною Італії. Останню на сьогодні поразку вони зазнали від збірної Швейцарії в першій грі на ЧС-2010 — 0:1.