«Говерла» програла вшосте поспіль, однак тренер переконаний, що команда на вірному шляху (РЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 18 серпня в Ужгороді місцева «Говерла» зіграла матч шостого туру з незмінним бронзовим призером чемпіонату України харківським «Металістом», який, нагадаємо, приїхав до Ужгорода в не кращому настрої, програвши в минулому турі вдома «Арсеналу» зі столиці. Про настрій же ужгородців після 5 поспіль поразок краще й не згадувати.

Матч розпочався несподівано активно. Ужгородці мали шанс забити вже після 10 секунд гри – нападаючий, вийшовши практично сам на сам з воротарем, пробив вище воріт. До третьої хвилини «Говерла» встигла створити та втратити ще два непогані гольові моменти.

Традиційно активністю виділявся з перших хвилин німецький легіонер «Говерли» Давід Одонкор, який і створив більшість небезпечних моментів на старті зустрічі.

Надалі «Металіст» освоївся на полі і також провів кілька небезпечних атак. Гра більш-менш вирівнялася, однак темп тримався досить швидкий.

А на 16-й хвилині «Металіст» вийшов уперед. Провалився захист «Говерли», харків’янин відпасував в центр аргентинцю Крістальдо, а той влучив точно в кут воріт, не залишивши Дмитру Бабенку ніяких шансів. Наш голкіпер навіть не ворухнувся в напрямку м’яча.

«Говерла» після цього не зробила практично нічого, аби відігратися. І на 30-й хвилині «Металіст» повів 2:0. Цього разу відзначився бразилець Вільям Гомес.

До кінця тайму події відбувалися мляво і харків’яни мали більше шансів забити третій, ніж наші – зменшити відставання. Проте, в додану хвилину ужгородці таки зуміли провести вдалу атаку. Одонкор навісив в штрафний майданчик і партнер вцілив у штангу… Ужгородці дуже випрошували пенальті, стверджуючи, що хто із гостей зіграв рукою. Марно. На цьому тайм і завершився.

Другий тайм суттєвих змін в гру не вніс. «Говерла» виглядала дещо активнішою. Однак по-справжньому небезпечних моментів створити не зуміла. Харків’яни ж, склалося враження, були цілком задоволені рахунком першого тайму, тому сильно до воріт Надя не рвалися.

На 82-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Говерли». Крістальдо пробив точно і зробив дубль.

Це стало останньою подією поєдинку. «Говерла» програла шостий матч поспіль. Цього разу – з рахунком 0:3. А до повторення «рекорду» Ігоря Гамули, який на старті чемпіонату програв з ужгородцями сім поспіль поєдинків, залишилася всього одна гра.

Мирон Маркевич, головний тренер «Металіста» : «Звичайно, старт матчу ми провалили. На початку гри відчувалося нервове напруження. «Говерла» мала кілька моментів. Потім зіграли так, як хотілося».

Олександр Севідов, головний тренер «Говерли»: На жаль, у кожного гравця має бути ступінь відповідальності. Винуватцем поразки завжди є тренер. Я не знімаю з себе відповідальності. Ми будемо битися до останнього матчу. Уболівальники спочатку вимагають місцевих, а потім кричать: заберіть місцевих. Ми не маємо права шарахатися. Ми поки що лише намацуємо свою гру. Будь-яка наша помилка обертається голом. Я не дорікаю гравцям. Це не справа тренера. Я не виправдовуюся. Сьогодні ми програли по ділу. Можливо, я не згоден з рахунком. Але ця команда сильніша за нас. Хоча не завжди сильніша команда виграє. Ми сьогодні задоволені тим, що створили достатньо моментів. Я задоволений Одонкором, він німець і має німецький характер. Цього бракує іншим гравцям. Рівня було достатньо для першої ліги, для ПЛ. цього мало. Треба набратися терпіння. Я впевнений, що цей клуб на правильному шляху. Тут було стільки бруду. Й окремі дзвіночки доходять дотепер. Я чую, що наші гравці гуляють в нічних клубах. Повірте, це буде каратися суворо. Аж до виставлення на трансфери. Бо нам потрібні 11 бійців. Мені подобається в цій команді, тому я робитиму все, щоб змінити ситуацію. А баласту ми будемо позбуватися».