“Говерла” ледь, але не програла

"Говерла" (Ужгород) – "Кривбас" (Кривий Ріг) 1:1

Голи: Райчевіч 89 – Бартулович 35

Головний арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)

Для обох команд поєдинок мав величезне турнірне значення. Криворіжці розташувалися на межі зони вильоту в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Ужгородці і зовсім складають в ній компанію запорізьким "металургам".

Однак без травмованих воротаря Надя і форвардів Міщенко з Косиріним господарям виявилося важкувато чіплятися за очки з "Кривбасом".

Ужгородці лише в першій половині першого тайму виглядали господарями матчу. Однак не зуміли реалізувати кілька своїх напівмоментів. А ось Бартулович на 35-й хвилині зумів пробити зі штрафного Бабенко. М’яч на шляху до воріт злегка зачепив когось з гравців і підстрибнув перед голкіпером, що кинувся до нього.

Після перерви господарі не знайшли в собі достатньо сил, щоб виправити ситуацію. Навіть навпаки, моментами криворіжці неабияк замикали господарів на їхній половині поля. Щоправда, потім зменшили оберти, намагаючись утримати рахунок.

Коли вже домашня поразка здавалася неминучою, господарів врятував від неї чорногорський півзахисник Мірко Райчевіч. Він блискавично відгукнувся на простріл з флангу, випередив захисників і точно пробив головою за хвилину до закінчення основного ігрового часу.

До речі, в попередньому матчі "Говерли" з "Карпатами" (1:1) також забивав Райчевіч.