In Uzhgorod, people pray to... Russian emperor (Photofact)

Uzhgorod.in  22 May 2015 11:00  75199490 13100502
In Uzhgorod, people pray to... Russian emperor (Photofact)

An icon in honor of... Nicholas II - the Russian Emperor.

A correspondent Uzhgorod.in saw and captured this image in the Holy Trinity Church, located in the Bozdosh park. It is an Orthodox church of Moscow Patriarchate.

In Russia, the royal Romanov family indeed was canonized. But what does it have to do with the capital of the most western region of Ukraine - Uzhgorod? A rhetorical question. 

It seems the fact does not need any further comments. We will only remind that the church was built in the recreational area without any permits. Currently, the church complex in the park includes several buildings.

In Uzhgorod, people pray to... Russian emperor (Photofact) (IMG_8360)

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (13)

Марія  04/10/2015 3:21 pm

У Бога нема росіян, українців і американців, є люди, котрих він любить. Усіх. На світі у православній церкві є багато святих, православна церква є в різних країнах, і якому хочете святому - тому і моліться. Святі - Богу угодили. і нема різниці якої вони були національності, просто вони тепер біля Бога, і можемо попросити їх помолитися за нас. А причому політика і церква? Я православна, московського патріархату і українка, і люблю Україну. Тому, що іншої канонічної православної церкви у нас нема. Тому, що церува меж не має, є межі у держав. А я коли захожу у православну церкву в Чехії, Ізраїлі там такі ж православні, і я не відчуваю що вони мені чужі, чи вороги...Мені всеодно якої вони національності, і не знаю, які закони приймають їхні політики, то інша сфера.


ужгородець  24/05/2015 9:27 pm

Ви всі смілі перед моніторами, а піти перевірити слова жовтої преси очко жме( за слова вибачаюсь, реально накипіло! )


ужгородець  24/05/2015 9:21 pm

Ну і хто був в тому храмі? Певно цей дебіл із жовтої преси, що зробив це фото і написав цю брехливу статтю. Я, чесно кажучи був в цьому храмі і спілкувався з батюшком ( і нікого він не зомбує) він мені все пояснив і питання зникли! Моляться в церкві за всіх " Угодників Божих"( слова батюшки): Марія Магдалина, Іоан Шанхайський, Іов Угольський, Володимир Великий та інші.
P.S. іменак святих спеціально записав, щоб вам "Знатакам" написати і церква мені не мішає в Боздоші!!!


ХАБАРНИЧЕНКО  23/05/2015 10:13 am

Церква в такому стилі зовсім не вписується в архітектуру не лише Ужгорода , але і Закарпаття взагалі. Деревяні церкви в Закарпатті потрібно будувати в гарному і елегантному "Закарпатському" стилі, а не вгарному не гарному і не елегантному мацкальському.


ХАБАРНИЧЕНКО  23/05/2015 10:04 am

Ще при союзі попи московського патріархату були напів агентами кдб це навіть в росії визнали. А молитись потрібно Богу в імя Ісуса Христа а не різним людям, царям чи ще комусь, почитайте Біблію.


Юрію  22/05/2015 8:57 pm

Ти не боїшся що за ці слова ти і твоя сім ' я будуть прокляті до 7 покоління . Вибачся або чекай !


Славка  22/05/2015 4:45 pm

Що тут можна добавити... Розумні, думаючі люди моляться Богу. І чи в церкві, чи вдома не важливо, головне аби від серця. А тим кому все рівно кому молитись, аби лише голосно кричати, що він молиться б’є чолом і царю, і барину, чи козлу...


Маруся  22/05/2015 4:43 pm

как же это шикарно - забацать церковь, отжав полпарка, прикрывшись религией. так в нашем городе есть умники, которые туда еще ходят на исповедь! как можно верить батюшке-злодею?????


Патріот  22/05/2015 4:14 pm

Та церква взагалі обнагліла. Мало того що півпарка захопили так ще і сепаратизмом займаються.


Патріот  22/05/2015 4:13 pm

Та церква взагалі обнагліла. Мало того що півпарка захопили так ще і сепаратизмом займаються.


Олег  22/05/2015 4:00 pm

Крім того, я прогулуючись парком з дитиною був обурений що по алеї їздять машини до тієї церкви


22/05/2015 2:04 pm

а стаття написанна справжнім християнином: як же йому шкода, що замість тої церкви в Боздоші не збудований генделик з оббльваними стінами - він якнайкраще пасував би у місці відведеному для сімейного відпочинку...?????!!!!!!!


Юрій  22/05/2015 12:24 pm

Релігія опіум для дебілів!!! В Ужгороді у звязку з нестачею йоду та фтору нестача, яких призводить до відставання розумового розвитку - дебілоідів повно, так їх ще і зомбують попи... Давно пора навести лад з усілякими сектами!!!

Total 13 comments
]]>