Lustration Commmittee to Lunchenko: those three will not work! (Documents)

Uzhgorod.in  22 March 2014 11:55  65464304 865124
Lustration Commmittee to Lunchenko: those three will not work! (Documents)

he Lustration Committee of Transcarpathia disagreed with three candidates for heads of district state administrations, proposed by the head of the RSA Valeriy Lunchenko.

The LC explained their opinion in the document. They are talking about Mykhailo Cocis (candidate for Vynogradiv district), Ivan Drohobetsky (Svalyava DSA) - they do not match the criterion that does not allow to appoint people, who recently held senior positions in government.

The third person is Mykhailo Popelych, the candidate for the head of Volovets DSA, he is accused of being in the ranks of the Party of Regions.

The details are in the document.

Lustration Commmittee to Lunchenko: those three will not work! (Documents) (1939521_1476846022529648_1963604315_n)

 

Вони не мають морального права займати посади голів РДА – кажуть у Люстраційному комітеті, де чекають на нові кандидатури. Які, наголошують, повинні бути узгоджені з громадою. А біографії кандидатів із інформацією про партійну приналежність повинні бути оприлюднені у ЗМІ – вимагають закарпатські люстратори.

Нагадаємо, днями Валерій Лунченко оприлюднив перелік прізвищ людей, які можуть бути призначені головами РДА – для обговорення та проведення люстраційних процедур. Що, власне, і триває.

Також відомо, що стосовно кількох осіб досягнуто згоди – мова, зокрема, про Міжгір’я, Іршавщину, Рахівщину і Берегівщину, принаймні, так повідомила прес-служба Лунченка.

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (8)

Міша  23/03/2014 9:52 am

Jonny ; Ти хоть сам поняв шо пишеш? Мелеш як не в розумі?


Jonny  23/03/2014 2:06 am

правду кажеш, Мішку. за що люструвати таких, як попелич? Усі фракції регіонів існували лиш на папері, бо так було потрібно тодішньому президенту Януковичу.Натиснули на кожного з депутатів та й усе, Ця фракція не збиралася, не вирішувала ніяких питань, голосували як їм казали з адміністрації, як худоба без язика, бо так їм було вигідно - в одного бізнес на відкатах, другому дітвака на роботу пристроїли, третій помалу ліс краде....Так і бідували, небожата... Не можна таких людей люструвати, їх треба прямо на посади, бо таких "проффесорів" дуже мало. Тим більше сам депутат Блюк за них з Лунченком рішав. Хай собі ще Лопіта заступником візьме, він тоже вже з регіонів вийшов.


Вася  22/03/2014 9:42 pm

лунченко провокатор юли..........яценюк повязал бровди.............опять майдан обосрался


Бандера  22/03/2014 3:43 pm

люстратори спочатку сами "проклізмуйтеся"!!!!!


Миша  22/03/2014 2:39 pm

Шановні люстратори!
Для того щоб когось люструвати треба хоч трохи розібратись в суті питання. Хочу вас проінформувати, що фракція партії регіонів у Воловецькій селищній раді, якою так часто дорікають Попеличу була створена тільки на папері, бо так було потрібно тодішньому головіВоловецької РДА Ковбаску, щоб показати свою плідну роботу в районі. Натиснули на кожного з депутатів щоб отримати підпис. Ця так звана фракція жодного разу не збиралась і не вирішувала ніяких питань, не було жодного спільного голосування як фракції і це можуть підтвердити депутати селищної ради. Тим більше варто відмітити що на час створення фракції там не було жодного члена ПР. Так що як бачите сенсація яйця виїденого не вартує. А якщо більш широко брати проблему то у більшості людей які є зараз на слуху в області є багато фактів у біографії які б тепер дуже хотілось забути, а ще краще щоб забули про них люди, думаю що це стосується і шановного люстраційного комітету.


Майдан  22/03/2014 12:50 pm

От викинули силою Ващука і шо дальше? При кому почалися ремонти? Виділення коштів, при кому почали діяли програми обміну студентів? При кому виділялися реальні грантові кошти на універ? Тіпа зараз все так і наладилося? Ну покладіть алкаша Вегеша, який тупо бухав, а всьо розвалювалося. покладіть Смоланку, аби для свої молодої подружки чергову кандидатську організував.....
Успокойтеся бо буде пізно!


Майдан  22/03/2014 12:49 pm

Питання до Люстраційного комітету - По вашій логіці, якщо людина працювала в старій владі, так її сімю депортувати із України? Тоді треба і на роботу не влаштовувати. Преважна більшість Свалявщини не проти Дрогобецького, який реально зробив багато доброго як в Поляні, так намагався робити позитивне в Сваляві! Запитайте вчителів, медиків, роботяг! А не бігайте і на бабки бандюків нинішіх пресуйте неугодних! Ви так долуструєтеся, шо самі попадете під люстрацію, за безпредєл!
Нашо міняти то, шо нормально працює? У Сваляві люди хочуть лишити Дрогобецького далі керуваи, а три непортріба рішили поцарювати і каламутять воду! Схаменіться вже, начніть із Себе, бо до Люстраційного комітету тоже багато запитань! Ті шо були в реальній бойні або померли за Україїну. або лікуються, або вже працюють, а такі як у нас приспособленці-люстратори зараз займаються тупо політичним рейдерством. От викинули силою Ващука і шо дальше?


масний  22/03/2014 12:36 pm

а по Тячівському району яке прийнято рішення

Total 8 comments
]]>