Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS)

8 March 2014 16:36  307063034 863848
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS)

Today, the new prosecutor of the region was presented at the prosecution office in Transcarpathian region.

It is Oleg Sydorchuk, a native of Lviv region, who has worked in the prosecution office of this region, and for the last few years - in Kyiv.

The official was presented to the staff by Oleg Mahnitsky, the Acting General Prosecutor of Ukraine and the head of the Transcarpathian Regional State Administration Valeriy Lunchenko.

Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (910)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (965)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (913)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (954)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (932)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (922)
Here he is, the Chief Prosecutor of Transcarpathia (PHOTOS) (прокурор) (953)

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (8)

Шоні із Берегсаза!  09/03/2014 5:38 pm

На Віденськи арбітражем міста Ужгород, Мукачево і Берегово у 1938 році увійшли до Угорщині і тому угорцям вибирати тут прокурорів і не треба нам засланців із Галичини. Невже треба для цього другий Мюнхен? Невже галичани такі тупі ??!!


Петро  09/03/2014 5:33 pm

Галичало оволоділи Закарпаттям і рушили на Крим! Слава Галичині!


Олена  09/03/2014 5:09 pm

Гарний обласний прокурор! Головне, щоб приструнив всіх підлегих і гнав у шию всіх попередніх взяточників. Особливо прокурорів Мукачева, Ужгорода та Перечина. Бо обнагліли та зажралися. Подивіться тільки світлини іхніх жон на однокласніках. Пшонка отдихає!!!!


шоні  09/03/2014 2:24 am

шота новий прокурор так нєбрєжна ді краватте до анцуга приміряв....


...  08/03/2014 8:34 pm

А чому не представили першого заступника? Мабуть постидалися.


888  08/03/2014 6:44 pm

Закарпаття знає тільки Закарпатець! І це ОДНОЗНАЧНО!


***  08/03/2014 6:28 pm

Пане, ПРОКУРОР, велике прохання розібратися із новобудовами, багатоповерхівками і місті Ужгород,, чи все правильно згідно генерального плану міста? ДИВНІ- ЦЕ НОВОБУДОВИ. ДИВНІ ПОКУПЦІ ТАМ КРУТЯТЬСЯ, У НАШ КРИЗОВИЙ , ВАЖКИЙ ЧАС!


Люстрація!!!   08/03/2014 5:24 pm

Шановна громадо!!! Про які зміни ви говорите, до влади припхалися ті ж корупціонери, наглота і борзота, що і їх попередники!! На скільки ж потрібно не поважати своїх підопічних, щоб примусово зібрати у вихідний день (та ше і 8 Березня) працівників, які від 12 години дня чекали ВЕЛИКЕ "ПАНСТВО", щоб вони змогли повихвалятися новенькими автівками за 50 тисяч баксів ( і більше). Ба більше це ж потрібно було всім чекати аж 5 годин, щоб предсталення прокурора області тривало 25 хвилин!!! Соромно, шановний пане обласний прокуроре, що початок вашої каденції починається з бажання Вам "добра" від жінок ваших підопічних, бо ж ВАМ саме у це свято і рідкісних вихідний день "приспічило" відрекомендуватись... НЕвже не можна було почекати робочого дня?! Та ні ж бо - ви і сам пан Махніцький такі ж як і ваші попередники , а то і жахливіші!!!

Total 8 comments
]]>