The chief city traffic policeman came to the Hill of Glory with St. George ribbon (PHOTOS)

uzhgorod.in  9 May 2014 14:28  168969049 1769886
The chief city traffic policeman came to the Hill of Glory with St. George ribbon (PHOTOS)

The Head of the Traffic Police in Uzhgorod Oleksiy Spivak attended a small procession to the Hill of Glory (recall that official public events in the regional center were canceled, but there were those who organized the procession).

Mr. Oleksiy came wearing the uniform with different symbols: a yellow and blue patriotic ribbon, and a St. George ribbon, which some people tend to think is a symbol of provocateurs.

Activists, who came to the Hill of Glory to prevent provocations, asked the official to take off the ribbon, of course not the yellow and blue one.

Oleksiy Spivak refused to do that. 

On Monday, patriotic organizations will appeal to the police management demanding to dismiss Spivak from the police.

The chief city traffic policeman came to the Hill of Glory with St. George ribbon (PHOTOS) (3I3G2134)

.

The chief city traffic policeman came to the Hill of Glory with St. George ribbon (PHOTOS) (3I3G2135)

.

The chief city traffic policeman came to the Hill of Glory with St. George ribbon (PHOTOS) (3I3G2137)

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (17)

ТТшник  12/05/2014 3:36 pm

Вот попомните мое слово - будет он начальником Всеукраинского ГАИ, как только придет время!..


марія  11/05/2014 9:26 pm

Бо Шуфрич ще та продажна гнида і вашим і нашим. Вічно пристосується до влади . Рівнятися на Шуфрича себе не поважати.


марія  11/05/2014 9:19 pm

То гнати го у шию кабана. Всякий кополець туй буде з колорадськими ленточками шлятися Куда влада позерать вон його з роботи. То туй на Закарпатті яка у чорта перемога. Траур по убитих у войні з двох сторін бо много погибло у нас людей.


В.П.  11/05/2014 8:31 pm

Молодец Алексей! Настоящий мужик, не побоялся всякой нечести! В годы Великой Отечественной войны 2021 украинцев (Русских - 7998 ) стали героями Советского Союза. Они победили фашистов! А сегодняшнюю шпану, подняшую голову, ждёт известный конец. Слава Закарпатским Патриотам!


до "проти колорадів"  10/05/2014 12:36 am

Ветерани не відмовлялись чіпляти стрічку, а просто боялися. Особисто говорив з декількома з них... Вони воювали під червоними прапорами, для них це є символом перемоги. Як всі швидко в нас в патріотів перефарбовуються, як швидко втрачають пам ять... І чого це так "патріоти" панічно бояться смугастих стрічок? Якісь лякливі хлопці. Аж смішно. Побачили і вже обісралися... Бігом треба знімати і по всіх сайтах писати. Йой як СТРАШНО!!! Хлопчики заспокійтеся, ніхто вас не ображить, ви й так вже ображені Богом і розумом, якщо до вас не доходить ЧОМУ людина одягнула дві стрічки.


Злий  09/05/2014 11:16 pm

Що ви причипились до людини? Галичани звиздуйте у Галичину . Туй. европейські демократичні традиції , хочу Гаті довгі ношу, хочу ккурті ношу , це не гітлерюгент. Глохніть бо варушці вже не стерплять цієї херовини.


проти колорадів  09/05/2014 10:28 pm

Сьогодні по всій Україні навіть ветерани відмовилися чіпляти Георгіївську стрічку в зв’язку з відомими асоціаціями. А всесвітня емблема червоного маку в пам’ять загиблих воїнів більше би пасувала до жовто-блакитної стрічки. Не дай Бог у нас почнуться якісь заворушення, то тепер зрозуміло чого нам чекати від своєї міліції. Судячи по коментам, у нас теж немало прихильників "колорадів", тоже в рашу хочете?


Циркачам 123, масти ліжи  09/05/2014 9:43 pm

" эту ленту носят террористы на востоке, это их символ - одевает её. Это значит что человек их морально поддерживает.".
Вони і чорні шкарпетки носять, білі майки.. що будемо робити? Всіх, хто буде помічений в такому нижньому звільняєм з роботи? Або в Україні диктатура і вже є перелік того, що носити неможна? Шуфрич в Київі мав таку стрічку і клав він на тебе бо має право носити те, шо вважає запотрібне. Розумієш?


масти ліжи  09/05/2014 9:01 pm

не хотел снять признак зеленого человечка - снять с должности. ничего личного - ибо оба решения принципиальны


2221  09/05/2014 7:52 pm

Опять у новых начальников РОЖА на ЖОПУ похожа.


Михаил  09/05/2014 7:22 pm

Молодец ! Не ожидал от такого человека проявления смелости в выражении своих чувств. Уважение ...


ФК Говерла  09/05/2014 6:44 pm

шановні націонал-фашисти, ви забули ще вказати на те, що на прапорі ВДВ, що несли перед колоною, була зображена "жахлива" Георгіївська стрічка. Мабуть ветранів-десантників треба заарештувати як сепаратистів, а може це десант путіна!!!


Маша  09/05/2014 6:21 pm

яка спаплюжена память? От провокаторы чертовы! скажите теперь мне что менты не медведчуковско-жулькины предатели!


До ДК Ужгород  09/05/2014 6:12 pm

А як щодо спаплюдженої пам'яті дідів та дуже патріотичних гасел на кшалт "москаляку на гіляку", які лунали ще задовго до подій на Сході України? Скалку в чому очі бачимо, а своєму ціле дерево не помічаємо? Може пригадаєетет події на 9 травня на Львівщині минулих років?


ДК Ужгород  09/05/2014 4:04 pm

До "Олени"
В теперішний час свастика символізує фашизм, хоча насправді свастика від слова свасти — приветствие, пожелание удачи, благоденствие.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0
Якщо я одягну пов'язку з свастикою, то я буду фашистом?
Зараз георгіївська стрічка на Україні символізує симпатію до сепаратистів, до тих хто хоче розколу країни. Цим вчинком Співак плюнув у вічі своїм колегам, які борються з сепаратистами на сході. Співак спаплюжив пам'ять співробітників міліції та інших "силовиків", які загинули від рук цих нелюдів.


123  09/05/2014 3:46 pm

Ну да, надо снимать. Это позиция человека. Одно дело, когда ленточку ветераны одевают, что с них возьмешь - это пару лет было для них символом победы. Другое дело когда чиновник, зная что эту ленту носят террористы на востоке, это их символ - одевает её. Это значит что человек их морально поддерживает. И его надо снимать. Потому что он предаст.


Олена  09/05/2014 3:24 pm

Молодець Олексій! Не злякався хвореньких псевдопатріотів! Підтримую! Це не символ сепаратизму, а символ пам"яті та поваги до Великої Перемоги!

Total 17 comments
]]>