Pogorelov dismissed Kovacs and Komarnicki

uzhgorod.in  18 January 2013 11:00  108128785 1029368
Pogorelov dismissed Kovacs and Komarnicki

Today, 18 January, it was reported that Mayor Victor Pogorelov again had made some personnel changes. Thus, Oksana Babunych became the chief of the city department of education instead of Maryan Komarnicki. Myroslava Bretsko was appointed as the head of the Department of Health instead of Ivan Kovacs. The service for children's issues will be headed by Mariya Arokhati.

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (10)

666  21/01/2013 4:53 pm

Александру: перш як заявляти про наявність чи відсутність відповідних освіт працівників міськради - впевніться в достовірності інформації, а не городіть х...ю.


Александр  20/01/2013 11:45 am

Меня всегда удивляет, где мэры берут этих "специалистов". В той же архитектуре кто только не управлял Зотова была - она вообще училась то ли на строительном, то ли на швейном оборудовании. Шеба, хотя имеет спецобразование, но в жизни собачьей будки не запроектировал. После ВУЗа папочка его присторил на госслужбу в налоговую, а потом - сразу в главные архитекторы города. А больше там в отделе ни одного архитектора. Приблизительно та же картина в образовании - профессиональных педагогов единицы, в психологами работают выпускники химфака. А что больше всего убивает - повальная безграмотность всюду!


Муня  19/01/2013 10:57 am

Муся освіта може і бути вища, але які посади обіймали до призначення - оце цікаво!!!


Муся  19/01/2013 10:47 am

Так, так!. І хай освіту кожен вкаже. А то, здається, більшість працівників міськради, а особливо начальники служб, далі третього класу не вчилися. І в основному - у всіх диплом "заборостроітельного" факультету (ціна 300 баксів)


Муня  19/01/2013 9:39 am

Ужгородці мають знати хто очолює ці всі служби. Нехай би оприлюднили біографії і зазначили які посади вони раніше обіймали. Надіємося що найближчим часом вспливуть дуже цікаві речі.


Петя  18/01/2013 10:51 pm

Шебу не поміняють... Архітектор Шоні Шеба і Вітя Погорєлов два сапоги пара, і вже давно... Дерібан хабарів проходить згідно тарифікації і регулярно!!! Для цього Шебу Погорелов і ставив головним архітектором-хабарником!!!
Читачу - про шо ти, хабарників Шебу і Погорелова особисто в місті хіба не знають іще діти ясельної групи. А всі інші громадяни мали можливість переконатись у черговому своєму виборі обираючи Погорелова мером... Тільки не розуміє Вітя Погрелов і його сподвижники хапуги, включаючи і синочків, що це скоро пройде... А память у горожан залишиться.... І за все прийдеться заплатити, а накрадене повернути...


манька  18/01/2013 10:13 pm

А Шебу коли поміняють? Гроші в ужгоргодців кончаються на взятки в архітектуру


Читатель  18/01/2013 9:59 pm

Игорь, если человека знаешь не лично, а понаслышке, не имеешь права о нем судить.


Юра  18/01/2013 5:57 pm

Підтримую Игоря. Класс!!!


Игорь  18/01/2013 3:42 pm

И что это поможет этому меру-вору и взяточнику вернуть себе доброе имя ??? Или ситуация в Ужгороде в социальной, образовательной и медицинской отраслях изменится на улутшение ??? Нет!!! Первого кого надо гнать с кресла, это самого урку Погорелова!!!

Total 10 comments
]]>