Narodna square has been cleared! (PHOTOS)

uzhgorod.in  27 September 2013 15:15  53047027 2147775
Narodna square has been cleared! (PHOTOS)

Journalists and civil society activists, who gathered today in front of the RSA building to hear on the grounds of what documents and permits the works in the park in front of the RSA building began, remained dissatisfied with the government's response.

The city planning council did not approved the work project.

Therefore, some participants of the meeting pulled out the pegs which were delineating something on the square. The police recorded the incident and information about the participants, but did not explain what they were violating, because it is not known who owns this "property" (pegs and rope).

The activists stressed: they cleaned the square. The people are determined to protect the square!

Narodna square has been cleared! (PHOTOS) (IMAG2287)

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (21)

Очевидец  28/09/2013 12:22 pm

Андрей, что Вы гоните?
Белей на встрече с журналистами показал утвержденный главным архитектором города проект и документы дающие разрешение на проведение работ.
Так что за ущерб придется отвечать.


Яна  28/09/2013 8:58 am

Парк зліва і за будинком ОДА та ще багато інших вулиць хай побачить Ледида.


Грегор  27/09/2013 6:56 pm

Це прибудинкова територія ОДА. Я точно знаю.


111  27/09/2013 6:03 pm

Павлей, тобто, ви апелюєте до журналістів - що якщо хтось із них не платить податок, то і вам з Ледидою можна роздерибанити 3-5 млн гривень? Це здуріти можна! )


Я такий  27/09/2013 5:57 pm

Не маю жодного відношення до всіх нижче наведених людей. Я звичайна людина. У мене звичайна родина. Але впевнений, що ніхто в це не повірить. Всі кричать про трату наших з вами коштів. А я хочу запитати, як в Бібліїї. Чи кожен з Вас, панове журналісти, платить податок за ВСІ свої гонорари та дописування? Чи це не крадіжка у інших? Почніть із себе. Мені відповідь не потрібна. Відповідайте самі собі. Говоріть, або замовчить... Вам вирішувати.


111  27/09/2013 5:47 pm

До Я такий: Павлей, подись на старі фото - там площа виглядає так само, як і зараз - без кущів, фонтанів та бруківки. Досить маніпулювати громадською думкою!


Я такий  27/09/2013 5:41 pm

Це вже не історична площа років з десять. Де ж були наші активісти, коли за три дні зробили футбольне поле. Чи знаєте, чому гарну площу перетворили на поле, чому кабінет губернатора перенесли з фасадної частини в бокову? Тому що, дех-то побоювався, що з кущів на Народній може стріляти снайпер!!!


2244  27/09/2013 5:40 pm

О, налетіли боти Ледиди та Павлея) Угомоніться з цією безглуздою нікому непотрібною реконструкцією!


Андрей  27/09/2013 5:36 pm

ужгородец-2, а кто исполнители работ?

Во-первых, эти работы незаконны, так как нет подписи и.о. главного архитектора Ужгорода и градостроительный совет тоже не дал добро на реконструкцию.

Во-вторых, это не беспредел, а ЗАКОННОЕ отстаивание своих прав. Мы не хотим уничтожения исторической среды, и многомиллионных растрат на чьи-то дурацкие прихоти..

Так что Павлей - успокойтесь...


Я такий  27/09/2013 5:35 pm

Віктор, Ваші гроші вже витратили! І зараз будуть вимушені витрати ще раз. Впевнений, що роботи по розмітці були внесені в загальний кошторис. Можете подякувати 30 "активним" громадянам за те, що за цю роботу прийдеться оплатити ще раз!!!! З наших з Вами грошей. "Дякуемо" за медвежу послугу. Людська обмеженість - річь неперевершена, на жаль.


ужгородец-2  27/09/2013 5:31 pm

Организаторы и участники этого беспредела должны компенсировать ущерб нанесенный бюджету и исполнителям работ по выносу разметки в натуру.


Віктор  27/09/2013 5:20 pm

Молодці! Так тримати! Не дамо знищити історичну площу та роздерибанити наші гроші!


до Павлея:  27/09/2013 5:05 pm

Ви справді символ позору і ганьби) Так, кожен комент на захист цієї ганебної реконструкції будемо приписувати вам і прихвостням Ледиди, бо більше ніхто не зацікавлений в цьому.


читатель  27/09/2013 4:58 pm

Организатор ентого беспредела - дыба олежка, чмо галицкое, провокатор и стукач.


ужгородець  27/09/2013 4:54 pm

Дебилизм крепчает..печально, но факт.


Кристина  27/09/2013 4:51 pm

Украина. Страна, в которой владелец кафе Дыба и непонятно кто Грегор (был бы юрист то понимал бы, что это вне закона, их действия) самостоятельно принимают решения законно установлена разметка или нет, и уничтожают ее. ОДА, куда смотрите? Заявление в милицию писать никто не собирается?


Павлей В.  27/09/2013 4:22 pm

Лічіться від паранойї, шановні борзописці, я впеше відкриваю цю сторінку - по посиланню від друзів.
Тепер що - кожен комент на захист благоустрою ви приписуватимете мені?)
Я вам буду снитись як символ позору і ганьби, котрий ви переживете, коли все буде реалізовано і ужгородцям це сподобається.


прохожий  27/09/2013 3:50 pm

я мимо проезжал в 13.45 там вообще никого кроме ППСников не было!


123  27/09/2013 3:46 pm

Павлей, перелогінся!


Кристина  27/09/2013 3:43 pm

С окна видела эти тысячи. 10 безработных бездельниов и 15 журналистов. От силы.


123  27/09/2013 3:37 pm

Ну и сколько пришло неравнодушных ужгородцев, Пару тысяч? Или пару журналистов? А то устроили тут истерику насчет того, то все ужгородцы против. А никто особо и не против. Если построят как было нарисовано на проекте, то будет нормальный вид. С лавочками, фонарями, фонтаном и местом, где можно будет пройтись, погулять и посидеть.

Судя по тому, что фото "тысяч возмущенных ужгородцев" не показали, то очевидно, что пришло пару человек.

Total 21 comments
]]>